InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
520 berichten
Pagina 13½ van 35
Je leest nu alle berichten van "Arno8"
Volg datum > Datum: woensdag 29 augustus 2007, 22:5329-8-07 22:53 Nr:94171
Volg auteur > Van: Arno8 Opwaarderen Re:94140
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: ezel en problemen bij magnesium chelaat inname Structuur

Arno8
Sprang-Capelle
Nederland

Jarig op 13-10

520 berichten
sinds 5-8-2006
Tja, als je in Nederland zat, wist ik wel een bekapper die heel veel ervaring met ezels heeft opgedaan op grote ezelfarms in Amerika...
Maar goed, wie weet ben je heel erg rijk en wil je de reis naar Frankrijk betalen.

Over het magnesium-chelaat: weet je wel zeker dat het werkt? Is de toestand verbeterd sinds je ezel het krijgt? En hoe lang geef je het al?

Ik kan het me niet precies herinneren, maar ik dacht dat je na een week of 6 al een verbetering moet zien en anders kun je er beter mee stoppen.

Wat bij sommige paarden heel goed helpt en bij anderen weer helemaal niet:
zemelen. Hier kun je ze bij de grotere boerenbond/welkoop vestingen krijgen. Het is een restproduct van meel (dacht ik), veel molenaars kunnen je dus zo aan een zak helpen.

Je pakt een emmer, doet daar een bodempje zemelen in, dan wat water erbij en roeren. Water aanvullen totdat het papperig wordt (maar niet zo nat dat je losse plasjes water ziet!). En daar roer je dan de magnesium-chelaat doorheen.

Succes!
Volg datum > Datum: zondag 2 september 2007, 21:372-9-07 21:37 Nr:94697
Volg auteur > Van: Arno8 Opwaarderen Re:94695
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Weer 1 beun erbij - en wáár zijn de echte deskundigen verstopt? Structuur

Arno8
Sprang-Capelle
Nederland

Jarig op 13-10

520 berichten
sinds 5-8-2006
Natuurlijk bekappen betekent ook: eindelijk zelf de verantwoordelijkheid over je eigen paard durven nemen. Eindelijk zelf leren hoe de hoeven in elkaar zitten en er zelf mee aan de slag gaan.

Natuurlijk is dat eng in het begin, maar daarom wordt ook aangeraden om er begeleiding bij te halen.

En nu wordt er dus geroepen: "Oh! Mooi! Ik kan de verantwoordelijkheid volledig van me afschuiven door er iemand anders naar te laten kijken! Pfieuw!!! Wat een opluchting!
Maar wat zie ik nou? Wil PN niet met een lijstje komen van mensen en voor 100% instaan voor wat zij doen? Boeoeooeoeoeoe!"

Neem zelf eens verantwoordelijkheid! Je hebt toch ogen? Als iemand is geweest en daarna loopt je paard kreupeler, dan zegt dat toch iets? Er is hier een heel forum waar je hoevenfoto's op kunt zetten en de cursusleiders ZELF om hun mening kunt vragen! Datzelfde kan op bokt ook.

En zo moeilijk is het echt niet om iemand te vinden. Je gaat naar bokt naar de Natuurlijk Bekappers huiskamer en je vraagt naar ervaringen. Waarom zou PN zelf een heel screening systeem opzetten als je dat eigenlijk al hebt door bokt?

Wat een enorm gezeur dat het zo moeilijk is een goede NB'er te vinden. Dat is simpelweg niet waar.

PN wil ze trouwens best aanwijzen als je er om vraagt. Maar je gaat natuurlijk niet een lijstje maken, daarmee sluit je bekappers wiens werk je nog niet kent automatisch uit. Je zou ze dwingen om zich bij jouw clubje aan te sluiten.

Een heel certificeringssysteem zou alleen uitvoerbaar zijn als PN een miljoenenbedrijf is en dan nog is het tricky. Je moet geen garanties geven als je die niet kunt geven.

Dus ik vind het prima wat er staat: haal er een deskundige bij.

Op die manier dwing je mensen ook zelf uit te zoeken/na te denken of degene die ze er bij halen deskundig is.
Volg datum > Datum: zondag 2 september 2007, 21:442-9-07 21:44 Nr:94698
Volg auteur > Van: Arno8 Opwaarderen Re:94686
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Recht richten Structuur

Arno8
Sprang-Capelle
Nederland

Jarig op 13-10

520 berichten
sinds 5-8-2006
Parelli is ook rechtrichten, maar dan zonder dat er zo zwaar over wordt gedaan.
Je leest nu alle berichten van "Arno8"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
520 berichten
Pagina 13½ van 35
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact