InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
43 berichten
Pagina 3½ van 3
Je leest nu alle berichten van "Daisy van Ginneken"
Volg datum > Datum: zaterdag 4 augustus 2007, 19:384-8-07 19:38 Nr:92353
Volg auteur > Van: Daisy van Ginneken Opwaarderen
Volg onderwerp > Onderwerp: En opeens gaan de ogen beetje bij beetje open!! :> Structuur

Daisy van Ginneken
Oosterhout nb
Nederland

Jarig op 26-2

43 berichten
sinds 24-4-2007
Hallo,

Is echt zo mooi wa ik nu weer heb meegemaakt, ik sta nu een maand op een andere stalling, waar ik dus dagelijks grondwerk doe in de round-pen (of voor sommige longeerbak) De meeste van de stalling (voornamelijk dressuur mensen) keken met rare gezichtte naar mij als ik met mijn pony astron bezig was in de round-pen, je kon echt letterlijk van de gezichtte aflezen dat ze me een halve vonden :> lol!!!
Nu een maand later, ben ik al wat verder met astron dat ik geen halstertouw of halster nodig heb als ik grondwerk doe in de round-pen, en oppeens komen er beetje bij beetje mensen naar me toe die hebben gezien wat ik in die maand tijd berijkt heb met astron hoe ik preccies da grondwerk doe met astron en komen dan kijken als ik in de round-pen met hem bezig ben. Nu heb ik vandaag en gisteren gezien (3 mensen in totaal) die ook een poging grondwerk in de round-pen uit probeerde!! :> :-P
Das toch een mooi iets, vind ik dat toch steeds meer mensen er open voor gaan staan, sommige hebben blijkbaar gewoon effe da kleine bewijsje nodig dat het op een vriendelijk mannier veel beter gaat!!!

Groetjes van: Daisy ;-)
Volg datum > Datum: zaterdag 4 augustus 2007, 23:514-8-07 23:51 Nr:92364
Volg auteur > Van: Daisy van Ginneken Opwaarderen Re:92360
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: En opeens gaan de ogen beetje bij beetje open!! :> Structuur

Daisy van Ginneken
Oosterhout nb
Nederland

Jarig op 26-2

43 berichten
sinds 24-4-2007
Elzaliene Proost schreef op zaterdag 4 augustus 2007, 23:28:

> Daisy van Ginneken schreef op zaterdag 4 augustus 2007, 19:38:
>
>> Hallo,

> het kan. En ze hoeven niet aan te komen met: "Ja maar, met mijn
> paard/pony kan dat écht niet hoor...!" Ik heb tenslotte een
> klophengst hè! Die kun je volgens velen net als hengsten alleen
> met hengstenkettingen etc. onder controle houden! LOL

Ja, inderdaad ik rijd nu met astron ook bitloos en heb hem zelf pas twee maanden hij is bij de vorige eigenaar dressuur gereden in de L2 dus altijd gebogen hoofd, zweep sporen. Nu hij bij mij is reageerd hij al prima op de nek-raining en ik rijd sinds twee weken al bitloos met hem! Hadden ze bij mij op stal niet verwacht, omdat hij in het begin nogal hitsig was zeg maar, nu loopt hij ontspannen met zijn hoofd laag en vind het allemaal wel prima.
Ik vind dat als je een paard maar met respect behandeld, heel veel mogelijk is, zoals bij jou het geval is met je hengst!!

Groetjes van Daisy
Volg datum > Datum: donderdag 9 augustus 2007, 21:109-8-07 21:10 Nr:92667
Volg auteur > Van: Daisy van Ginneken Opwaarderen Re:92662
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: plan voor een interessant pn dagje. Structuur

Daisy van Ginneken
Oosterhout nb
Nederland

Jarig op 26-2

43 berichten
sinds 24-4-2007
Els Kleverlaan schreef op donderdag 9 augustus 2007, 20:56:

> clarissa ruijgrok schreef op donderdag 9 augustus 2007, 20:01:
>
>> Peter Donck schreef op donderdag 9 augustus 2007, 19:55:

> 'k Heb wel niet zo'n hééle snelle auto, maar de 120 haalt hij
> wel op de snelweg.
>
> Els.

Lijkt me gezellie!!! Ik ga ook proberen te komen als ik nie hoef te werken dan. Ik neem lekker veel vreetwerk meej en drinken natuurlijk ;-)

Groetjes van Daisy
Je leest nu alle berichten van "Daisy van Ginneken"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
43 berichten
Pagina 3½ van 3
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact