Geertje schreef op dinsdag 19 juni 2007, 19:29:
> Margot van Lare schreef op dinsdag 19 juni 2007, 19:22:
>
>> Esther schreef op dinsdag 19 juni 2007, 19:13:

>>
>> Margot
>
> Gewoon de borstel van een bezem... Das het simpelste denk ik.
Volgens mij is het belangrijkste bij zo'n eczeemdeken dat het paard helemaal is "ingepakt"... als het tenminste een eczeemreactie is op de vliegjes of op het zonlicht... Als er bij jou geen cullicoides-vliegjes rondzoemen is er vast iets met zonlicht of voeding.
De Boett deken is in ieder geval heel erg goed, ik ben er altijd heel tevreden over geweest, alleen is ze nu tot op de draad versleten en ben ik aan vervanging toe. De reden waarom ik ook eens verder kijk dan Boett, is gewoon omdat er altijd wel 'concurrentie' komt, wat de prijs natuurlijk ook beïnvloedt. Bombita van Pien heeft namelijk ook een eczeemdeken, niet van Boett (en een heel pak goedkoper!), maar als je ziet hoe stralend dat paardje eruitziet, weet je gewoon dat er nog alternatieven zijn die betaalbaarder zijn en even goed! Pien, als je dit leest, kan je dan nog es eventjes informeren bij Evy wat voor deken ze precies heeft voor Bombita (of kan je me Evy's mailadres geven, dan kan ik haar zelf even contacteren)? Thanks!
Wat die borstels betreft: daar ben ik zelf niet zo voor te vinden. Mijn ervaring bij Ulaan is: hoe meer je krabt, hoe harder het jeukt. En zeker als je een deken gaat gebruiken lijkt het me niet zo'n goed idee om er ook nog schuur-borstels te gaan voorzien: je deken gaat er onder lijden, scheef trekken, tussen de benen van je paard etc etc... Ik smeer heel veel verzachtende zalf op de eczeemplekken, wat de jeuk sowieso vermindert en mijn Ulaan heeft met zijn deken op ook geen behoefte om te gaan schuren.
Groetjes!

Nele