clarissa ruijgrok schreef op dinsdag 5 juni 2007, 21:33:
> Nathalie Lagasse schreef op dinsdag 5 juni 2007, 17:04:
>
>> clarissa ruijgrok schreef op dinsdag 5 juni 2007, 9:33:

> Omschrijving ontvangst voor mensen
> En wat je verder nog specifiek kwijt wil
>
> Ben benieuwd!
Clarissa ik denk dat als je dit doet, en je wilt serieus genomen worden je ook een lijst met wetenschappelijke peer reviewed bronvermeldingen moet gaan maken. Gepubliceerd dus in wetenschappelijke bladen.
Zoals ik het met mijn website heb gedaan dat is wetenschappers zoeken die met je mee willen schrijven en literatuuronderzoek en bronvermeldingen erbij doen.
Op deze manier kun je iedereen die iets anders beweert uitdagen om de bevindingen te weerleggen en zal jouw lijst veel serieuzer genomen worden. Nu is er teveel ruimte om het te weerleggen, een paard op stal kan ook glimmen.
Probeer eens of Machteld je kan helpen, of misschien weet ze iemand die je wilt helpen. Ik kan je ook wel aan wat literatuur helpen die over grazen en graasgedrag gaan. Probeer ook eens contact op te nemen met Wageningen en leg de vraag voor of er onderzoek bestaat over het welzijn van paarden in maneges en de kwaliteit van huisvesting etc.
Ik weet wel iemand in Amerika die er ook wel mee bezig is, zij heeft ook wel gepubliceerd met name over huisvesting en weides.
Vraag iedereen of ze literatuur kennen, vraag ze om links referenties etc. en benader de primaire bronnen.
Es