stumperd schreef op woensdag 23 mei 2007, 14:13:
> Hallo,even vraagje over bestemmingsplan.
> Wij kunnen een stukje grond kopen achter onze tuin waar de
> paardjes staan,het is nu sierteeld/agrarisch.

> gebruiken.
> Hoop voor de paardjes dat jullie goede tips hebben.
> Alvast bedankt
> Conny
In principe valt met zulk soort dingen vaak wel ergens een mouw aan te passen. Het bestemmingsplan is agrarisch en paarden eigenlijk niet, maar wat maakt het uit? Naar de gemeente gaan zou ik nu zeker niet doen. Ik zou afwachten wat je buren voor actie ondernemen. Je buren kunnen vervolgens bezwaar maken bij de gemeente, ze zijn belanghebbende. Maar het moet wel proportioneel zijn. Voor je buren maakt het naar mijn idee weinig uit of er paarden of schapen oplopen of wat dan ook.
Zet ze er gewoon op. Mocht er gezeurd gaan worden, valt overal een mouw aan te pase. Fruitbomen zijn inderdaad handig. Je kan ook een mooi verhaal verzinnen dat er hooi van het land wordt gemaakt. De gemeente heeft niet zo heel veel last hiervan en als jij ze maar met genoeg administratieve rompslomp ls bezwaarschriften ed opzadelt, zal het wel een keer ophouden.
Ik heb een stal op de wei gezet waar het absoluut niet mag in een strenge gemeente. Gaan ze zeuren, dan zeg ik dan er wielen onder kunnen en verrijd ik hem een stuk. Er mag theoretisch heel veel niet, maar ook een hoop hiervan is makkelijk omheen te komen.
Margot