Werkelijk fantastisch, ze vinden me belangrijk!!! Ze volgen me zelfs tot hier en quoten mijn uitspraken. Ik denk dat ik maar eens lui achterover ga hangen en genieten van mijn roem

))) hahahahaha
Ik weet het zeker, nu krijg ik een permanente ban, omdat ik op een ANDER forum iets zeg. (Ik zou net zo goed iemand anders kunnen zijn die zich toevallig ook Arabesk noemt, mijn paard moest eens weten dat zijn naam zo ijdel gebruikt wordt overal)
Tegenwoordig krijg je al een officiele waarschuwing op bokt als je zegt dat paarden in een box net zoiets is als een cavia in een broodtrommel, als je de verhoudingen van een paard : box projecteert op een cavia, krijg je cavia : broodtrommen en kat : krat (of kartonnendoos, net waar hij zich het prettigst in voelt natuurlijk)
Vervelend als mensen iets zeggen dat je liever niet horen wil, dan snoer je ze gewoon hun mond!!
Maar ook zonder mij zijn er nog genoeg andere 'lastige' mensen, dus kan ik eigenlijk net zo goed vertrekken van bokt. Tuurlijk is het veiliger om je te distantieren van mijn extreme opvattingen en gewoon net als ieder ander zeggen dat de gulden middenweg het beste is bla bla bla, als je niet durft vast te houden aan je principes.
Ik citeer nog even graag Margaret Thatcher: "Standing in the middle of the road is very dangerous. You will get knocked down by the traffic from both sides"
