senpauzes. Ik ga er dan ook van uit dat de resterende 22u rust voldoende zijn om alles te overpeinzen en dat dagelijks clickeren geen schade toebrengt. Anders moet je mij maar eens uitleggen wélke schade dit kan toebrengen en geef me enkele voorbeelden daarvan, dan leer ik bij en word ik een betere clickeraar

Eva: Tenzij wetenschappelijk me kan overtuigen dat een het een
mentale inbreuk is op het paard.
Nick: Zal vast onderzocht zijn maar zou zo ff niet weten waar te vinden.
Nick: Dit is wat je schreef...:
Dus consequent clickeren is heel erg belangrijk, want Una geraakt het verband dus ook weer snel kwijt door een nieuwe te leggen 'die niet zo bedoeld is'
Nick. en waar ik dus ook op doelde.
Eva: ok, verkeerd verwoord. Ik had beter geschreven:
Dus consequent clickeren en correcte timing is heel erg belangrijk, want Una zou het verband dus ook weer snel kwijt geraken door een nieuwe te leggen 'die niet zo bedoeld is'.
Maar gezien we consequent gecklickerd hebben met een correcte timing, hebben wij geen “verwarring” veroorzaakt.
Nick: verder lees ik erg vaak na 3 keer kon ze het al...maar niet hoevaak je door bent gegaan.
Eva: ja na drie keer legde ze het verband al. Nu vraag je hoevaak ik ben doorgegaan, Met wat, Nick? Met trainen op dat stuk dat ze na drie keer al kende? Niet meer! Dan doen we een andere oefening, of verfijnen we de huidige oefening (grens verleggen) indien nodig, of trainen op duur, etc. Vandaar dat we zoveel hebben kunnen doen. Als alles 10 minuten duurt dan kan je veel meer doen dan een paard dat na 1uur pas iéts begrijpt; en in dat geval zou ik ook stoppen na 20minuten, want dat heeft het paard duidelijk meer tijd nodig om de indrukken te verwerken, misschien wel een paar dagen,zoals je zei.
Nick: Let wel... het is geen aanval op je manier van werken hoor... je vroeg zelf meningen... en dit is de mijne.
Eva: waarvoor dank; maar als je feedback geeft op iets dat eigenlijk niet van toepassing is (die verwarring die er niet was) dan licht ik effe toe, zoals gedaan;
Als ik jouw feedback lees, want ik wil zoveel mogelijk feedback, en ik ben het toch niet met je eens, dan leg ik op mijnbeurt ook uit waarom.
En zo komen we tot een diskussie waar we beide kunnen uit leren &
#61514;
These, anti-these, synthese

Nick
Met geweld kan je een hoop bereiken, met geduld, liefde en belonen
veel meer