InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
10715 berichten
Pagina 198½ van 715
Je leest nu alle berichten van "Spirithorses"
Volg datum > Datum: dinsdag 30 januari 2007, 15:1430-1-07 15:14 Nr:75782
Volg auteur > Van: Spirithorses Opwaarderen Re:75729
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: problemen met aanbrengen hoofdstel Structuur

Spirithorses
Homepage
Vroenhoven - Riemst, bij Maastricht,
Belgie.

Jarig op 1-3

10715 berichten
sinds 6-1-2004
jose schreef :
>
> Veel mensen hier kennen niet eens de traditionele wereld,
> hebben een blauwe maandag les gehad op een manege en hebben al
> hun conclusies en negativisme vandaan.

> Grappig, dat dat smalende nou juist het handelsmerk is van 'de
> andere kant'.
>

> en ga maaar door)
>
> Het is toch ook wel heel logisch dat zo'n hele club door het
> allergrootste deel van paardenland niet serieus genomen wordt.

Praktijkvoorbeeld van afgelopen vrijdag:

Jack en ik waren in manege G te K waar we bezigzijn een paard natuurlijk te bekappen. Paard tikte zichzelf met zijn hoeven van achteren naar voren aan, tig smeden bijgeweest, ijzers, strijkdingesen en als uiteindelijke 'oplossing' heeft het paard nu en zenuwsnede gehad zodat onderbeen gevoelloos geworden is en geen pijn meer heeft. En natuurlijk tikt paard zichzelf nog net zo hard aan, maar hij kan weer lopen he;-) De koot van zijn voorbeen en de hoefballen waren totáál kapot! Iedereen krabt zich op het voorhoofd en verwijst paard maar naar de slacht.

Sinds een maand of 3 zijn wij dat paard nu aan het Natuurlijk Bekappen al is van het woord 'natuurlijk' geen enkele sprake.
Honderddertig paarden in kooien opgesloten, die niet naar buiten kunnen, met dekens ingepakt, geschoren, in bandages en peesbeschermers ingepakt als ze toch dat uurtje per week in de buitenbak mogen uitrazen, daarna gelijk de sproeier erop he, want al dat zand.... en ja, tis winter en de bak slecht van structuur, stel je voor dat ze blessures krijgen.

Jack kan zich er nu beter voor afsluiten dan ik, ik had het er afgelopen week zwaar mee, sta ik daar een totaal dof uit zijn ogen kijkend paard te aaien en zeg ik hardop tegen hem dat ik ook zo verdrietig zou zijn als ik in zo'n kooi zat, zegt eigenaar tegen me dat ie gisteren nog een uurtje heeft mogen rennen in de binnenbak (!). Anderen bijten in de tralies als je langsloopt, de lesponnies staan in stands dag en nacht aan een touw.

"Ons" paard is bij tijd en wijle moeilijk hanteerbaar met zijn 1.80 m, eigenaar hangt aan het dunne koordje , paard sleurt haar mee de gang door, schrikt van alles om zich heen, wordt gesust met een hap hooi en wat dreigementen. Staat vervolgens aan een dun touwtje van een meter lang vastgebonden naast een bijtend paard, draaikont alle kanten op.

Paard komt ook uit de stal hoor, eigenaar heeft alle dagen les op hem, valt er regelmatig af, en gaat nu maar een Thiedemannteugel gebruiken, op aanraden van manege-eigenaar....

Kreeg wel een primeur te zien:
Het inrijden van een 2,5 jarig paard, bestemd voor de dressuur. Dat ging zo: Eerst aan de longe tot ie goed 'uitgekuurd' is, toen in de gang bij de stallen hups, zadel met onderdekje in één keer erop (niks eerst laten ruiken, niks eerst dekje, wat ermee aaien, vertrouwd maken) gewoon hoppa, op de rug, singel in één keer vastmaken, terug de bak in en met 2 man dóóóór longeren, één hield de longe vast, de ander houdt het paard voorwaarts in beweging met de zweep in zijn richting gewezen.
Bokkerdebokkerdebok, ploink ploink ploink, iedereen lachen, "jaja, zo gaat dat bij jonge paarden", maar 't wordt een goeie he, kijk maar eens naar die bewegingen....
Dat hij zijn staart de hele tijd angstig onder zich in gehouden heeft, en half op zijn kont zat daar heeft niemand enige notie van genomen.
Húp, zweep erachter, dóór lopen.... Tríllend kwam het dier na een half uur de bak uit.

Ik heb nog gevraagd waarom niemand dat paard eerst eens even geruststelde, maarre, ik kreeg als antwoord dat zij wel weten waarmee ze bezig zijn.

Anno 2007, de grootste en bekendste manege van Kerkrade waar toch bijna ieder kind heeft leren paardrijden!!!!!!
Een voorbeeld voor ons allen.....

Pien
Volg datum > Datum: dinsdag 30 januari 2007, 15:2730-1-07 15:27 Nr:75785
Volg auteur > Van: Spirithorses Opwaarderen Re:75784
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: problemen met aanbrengen hoofdstel Structuur

Spirithorses
Homepage
Vroenhoven - Riemst, bij Maastricht,
Belgie.

Jarig op 1-3

10715 berichten
sinds 6-1-2004
eddy DRUPPEL schreef:

> ik kreeg als antwoord dat zij wel weten
>> waarmee ze bezig zijn.
>
> Kleuterklasjes creeeren :-D.

Nee, ik doe het anders; ik heb op mijn eerstvolgende NP & BCR cursus nog een plekje vrij en ik ga eigenaar van dat paard vreselijk laten nadenken door haar een gratis cursus bij mij aan te bieden.
Tis namelijk een schat van een mens die handenvol geld aan haar paard uitgeeft , haar paard iedere dag komt borstelen en op stal verzorgen in de veronderstelling dat zij het allerbeste doet voor haar paard wat ze maar verzinnen kan.
Ze zit gewoon vast in het patroon zoals iedereen dat daar doet.

Ik ben gemeen, ik haar haar aan het twijfelen brengen!

Pien
Volg datum > Datum: dinsdag 30 januari 2007, 16:4030-1-07 16:40 Nr:75796
Volg auteur > Van: Spirithorses Opwaarderen
Volg onderwerp > Onderwerp: Bende zadeldieven. Structuur

Spirithorses
Homepage
Vroenhoven - Riemst, bij Maastricht,
Belgie.

Jarig op 1-3

10715 berichten
sinds 6-1-2004
Hier in Nederlands Limburg en in Belgisch Limburg is het flink prijs; er is al voor bijna een ton aan zadels gestolen aan de kanten van Nuth, Geleen, Wijnandsrade, en nu ook in Hamont Achel (B).
Niet alleen maneges, ook ruitersportzaken zijn de dupe.
Er wordt gesproken over een Poolse bende, de dieven bedienen zich van een grijze vluchtauto, hebben een vuurwapen en laten zich niet afschrikken door honden en alarminstallaties.
De dieven komen als zogenaamde klanten vooraf poolshoogte nemen waarna ze enige tijd later hun slag komen slaan.

Tismaardatjehetweet....

Pien


Volg datum > Datum: dinsdag 30 januari 2007, 17:5630-1-07 17:56 Nr:75803
Volg auteur > Van: Spirithorses Opwaarderen Re:75801
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: problemen met aanbrengen hoofdstel Structuur

Spirithorses
Homepage
Vroenhoven - Riemst, bij Maastricht,
Belgie.

Jarig op 1-3

10715 berichten
sinds 6-1-2004
eddy DRUPPEL schreef op dinsdag 30 januari 2007, 17:35:

> Spirithorses schreef op dinsdag 30 januari 2007, 15:27:
>
>> eddy DRUPPEL schreef:

> dat je een gratis cursus in de wacht sleept . Okee pien ik ga
> onmiddelijk naar kapper en extriiiiiiem make over en dan
> vertrek ik met mijn 3miljoen kostende paardevrachtwagen naar
> het exotische Riemst . LOL LOL LOL LOL :-D

ROFL LOL ROFL LOL ROFL LOL ROFL LOL ROFL LOL ROFL
och och och, heb ik weer wat teweeg gebracht met áááááál mijn goedheid.... hoewel ik jou wel eens in een strak wit rijbroekje met cap en roze bandages wil zien.... footoow op het forum ???????????????
(zo gek ben je ook nog ja) :-D
Volg datum > Datum: woensdag 31 januari 2007, 21:4331-1-07 21:43 Nr:75981
Volg auteur > Van: Spirithorses Opwaarderen Re:75977
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Natuurlijk ouderschap Structuur

Spirithorses
Homepage
Vroenhoven - Riemst, bij Maastricht,
Belgie.

Jarig op 1-3

10715 berichten
sinds 6-1-2004

> Liesbet schreef :
>> Volgens mij is dat laatste dus inmiddels wel bewezen als
>> fabeltje. Denk niet dat je zwanger kan worden als je BV geeft,
>> want dat kan dus echt wel.
>
> Michiel: Daarom is het nog geen fabeltje.
> De kans op zwagerschap is gewoon minder.
> En dat is een bewezen feit.

Ik heb 9 jaar een eigen praktijk als 'certificated lactatation consultant IBCLC' (lactatiekundige) gehad en pretendeer er wel wat van te weten. (Voor info over wat een lactatiekundige is: Zie google.)

De kans op zwangerschap is alléén dan mínder (dus niet nul) zolang de moeder haar kind ook 's nachts nog voedt. Het gaat om de hormoonproduktie in het lichaam, en de tijd tussen de voedingen in.
Totaal off topic, maar wil dit graag even rechtzetten. Zolang de moeder haar kind ook s nachts nog voedt is de kans op een eisprong en dus een nieuwe zwangerschap klein, maar niet nul ! Meestal wanneer de moeder stopt met haar nachtvoedingen komt ook de eisprong, en dus de menstruatie weer terug en is ze weer normaal vruchtbaar.

Het advies van de WHO (World Health Organization) om 2 jaar borstvoedingsadvies te geven, of tenminste een half jaar volledig zonder enige vorm van bijvoeding, heeft er alles mee te maken dat in de ontwikkelingslanden de hygienische omstandigheden niet optimaal zijn, bovendien is het water om flesvoeding mee aan te maken schaars en/of van slechte kwaliteit (uitdroging door een teveel aan poeder), de voorlichting slecht, en poedermelk onbetaalbaar. Zolang als kinderen in die landen nog borstvoeding krijgen is hun gezondheidstoestand redelijk. Het is een gemiddelde, wetende dat kinderen in onze westerse samenleving vaak niet eens meer dan 4 maand BV krijgen.

Nu we het er toch over hebben:
Dit alles kun je inderdaad doortrekken naar veulentjes toe;
Wetende dat moedermelk beschermt tegen ziekten, infecties, een lichaamseigen eiwit is, kun je ervan uitgaan dat het minimaal een half jaar lang moedermelk zonder bijvoeding voor mensenkindjes een goede bescherming biedt tegen allerhande aandoeningen.
In onze samenleving komt eczeem bij kinderen (zuigelingen) steeds meer voor en deels is dat BEWEZEN te wijten aan het te vroeg bijvoeden met bewerkte koemelk (lichaamsvreemde stoffen).
Verder spelen erfelijke factoren ook een rol.

Soms denk ik : Zouw een soortgelijk verhaal ook kunnen opgaan voor veulentjes? Die steeds vroeger worden weggehaald van hun moeder, 3 á 4 maanden is al heel normaal, vroeg worden bijgevoerd (veulenbrok) en te weinig en té kortstondig merriemelk krijgen met soortgelijke gevolgen als bij kindertjes vandien?
Dat eczeempaarden misschien wel een heleboel onontbeerlijke stoffen die alleen hun moeder hun kon geven hebben moeten missen, en nu eczeem ontwikkeld hebben? Gewoon een aantasting van het immuunsysteem??????????????

Dáár zou wel eens onderzoek naar gedaan mogen worden.
Voor ons in elk geval een reden om ons veulen Peyo, van Bombita die zelf eczeem heeft, zo lang als mogelijk te laten profiteren van de voordelen van de onvervangbare lichaamseigen moedermelk!

Groet, Pien
....die haar 4 kinderen 2 jaar borstvoeding gegeven heeft en guess what: Ze sliepen allemaal gedurende die twee jaar bij ons in bed. Het was een heerlijke tijd, en nee, het zijn beslist geen verwende onopgevoede secreten geworden!


Volg datum > Datum: woensdag 31 januari 2007, 22:2031-1-07 22:20 Nr:75995
Volg auteur > Van: Spirithorses Opwaarderen Re:75993
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Afspuiten met koud water ????? Structuur

Spirithorses
Homepage
Vroenhoven - Riemst, bij Maastricht,
Belgie.

Jarig op 1-3

10715 berichten
sinds 6-1-2004
Piet schreef op woensdag 31 januari 2007, 22:10:

> Margot van Lare schreef op woensdag 31 januari 2007, 22:00:
>
>> Piet schreef op woensdag 31 januari 2007, 21:50:

> ook goed mogelijk dat er paarden zijn die het inderdaad
> heerlijk vinden natuurlijk.
>
> Piet

Wij doen het nóg anders: In de zomer worden de paarden dagelijks afgesponsd en af en toe gaat de tuinslang erop. Wat nóg lekkerder is, is dat ze daarna zó in het zand neerploffen :-P
De volgende ochtend is dan alles weer schoon.

Vandaag toevallig Oakley's singelplek moeten afsponzen omdat ze daar zoveel kledderige modder had zitten dat het een harde korst geworden is, en dat stoorde haar wanneer de singel eroverheen moest.
Jack en Laura hebben haar een rekverband omgedaan met 2 sponzen erin om de boel voor te weken. Oei oei oei, met KOUD water....
Volg datum > Datum: woensdag 31 januari 2007, 22:2631-1-07 22:26 Nr:76000
Volg auteur > Van: Spirithorses Opwaarderen Re:75997
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Afspuiten met koud water ????? Structuur

Spirithorses
Homepage
Vroenhoven - Riemst, bij Maastricht,
Belgie.

Jarig op 1-3

10715 berichten
sinds 6-1-2004
Frans Veldman schreef :
>
> Maar de reden om ze af te spuiten ontgaat mij ook trouwens.

Wij doen dat af en toe wanneer wij een aanval van paardenpoetsoptutvlijt krijgen. Lekker makkelijk (voorál bij witte veulens met witte manen en dito staarten) ;-) Húp, die tuinslang erop en wassen.
Ik heb wel de indruk dat de paarden het lekker vinden, zo'n dochebeurt in de zomer, na gezweet te hebben.

En héél soms wil ik gewoon voor 24 uur een wit veulen, ipv een bruin/zwart met pies en poep bedekt. Dan gaan we gauw foto's maken, en mogen de stagiaires eindelijk eens die staarten invlechten.
Hartstikke antropodinges.... LOL
Volg datum > Datum: woensdag 31 januari 2007, 22:2831-1-07 22:28 Nr:76001
Volg auteur > Van: Spirithorses Opwaarderen Re:75991
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: woekering rond de straal Structuur

Spirithorses
Homepage
Vroenhoven - Riemst, bij Maastricht,
Belgie.

Jarig op 1-3

10715 berichten
sinds 6-1-2004
Muguet schreef :
> Hé Karin, ik bedoelde dus wel de Egyptische zalf !!!!

Je weet het he, Egyptische zalf is troepie, handschoenen aan en kwastje gebruiken, ook niet smeren op de paardehuid, het geeft smerige bandwonden.

Pien
Volg datum > Datum: donderdag 1 februari 2007, 9:131-2-07 09:13 Nr:76035
Volg auteur > Van: Spirithorses Opwaarderen Re:76030
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Natuurlijk ouderschap Structuur

Spirithorses
Homepage
Vroenhoven - Riemst, bij Maastricht,
Belgie.

Jarig op 1-3

10715 berichten
sinds 6-1-2004
Karin schreef op donderdag 1 februari 2007, 7:17:

>
>> Jeetje, paar uur niet lezen en meteen zo'n 45 berichten...
>> Pien: heel interessante gedachte!! Zou heel goed weleens een

> nooit bij grotere fokkers. Soms in de periode tussen mama en
> begrazing, maar zeker niet vanaf het begin af aan.
>
> Groetjes Karin


Er zijn ook Ijslanders zonder eczeem he....
Kijk, 3 van mijn eigen kinderen hadden in die eerste 2 jaren ook voedselallergie en eczeem, ondanks langdurige borstvoeding.
Erfelijke component, maar de verschijnselen zouden vele malen erger zijn geweest wanneer ik gelijk met koemelk begonnen zou zijn, door zelf op dieet te gaan heb ik het goed onder controle kunnen houden en hun zodoende een gezonde start kunnen geven.
Nu zijn de kinderen groot, het zijn heel gezonde kinderen geworden!

Ik zeg ook niet dat elk bijgevoerd veulen eczeem ontwikkelt, ik zeg ook niet dat elk veulen dat geen bijvoer krijgt géén eczeem ontwikkelt, de waarheid zal ergens in het midden liggen. Bij de één leidt het tot problemen, de ander heeft nergens last van. We weten allemaal hoe belangrijk moedermelk is, dat geldt precies zo voor andere kleine diertjes he. Tis alleen nou eenmaal bij mensjes meer onderzocht!

We weten toch in elk geval wel al dat er steeds meer eczeem is.
Als er allergieen in het spel zijn, dan is dat hier in het westen voor koemelk, eskimokindertjes drinken zelden koemelk, bij hen is het weer meer voor visprodukten waarvoor ze allergisch worden, en bij amerikaanse kindertjes zijn dat pinda´s. Aziatische mensen kunnen úberhaupt geen koemelk verteren, die missen een belangrijk gen dat verantwoordelijk is voor de eiwitafbraak!
Allemaal uitingen van niet goed of anders functionerende immuunsystemen, en zoiets bouwt zich niet binnen één generatie op.
Vroeger hoorde je niks van al die ziektes (oké, had je andere dingen). Ook zelden gehoord van paarden met eczeem.
Is allemaal iets van de laatste, pakembeet, 30 jaar....
Ik weet ook dat het vroeger heus ook wel voorkwam, maar 30 jaar geleden toen ik leerde rijden heb ik dat op Ijslanders geleerd.
Er was er toen één met´zomerschurft´ zoals we dat toen noemden.
Nu struikel je over de eczeemijslanders, is zelfs een van de eerste dingen die ze zeggen als je en ijslander gaat kopen.

Hier, effe gecopieerd van de site van Mijten diervoeding:

`Mijten VEULENMENGELING

Is een smakelijk en lichtverteerbare mengeling voor veulens en lakterende merries.Bevat naast zijn hoogwaardige en zuivere grondstoffen, ook melkproducten.

Het is aan te raden veulens zo snel mogelijk vast voedsel te geven.
Het verteringsorganisme zal hierdoor sneller en beter ontwikkelen, en zal het veulen sterker blijven bij het spenen.
Hierdoor is een goede basis gelegd voor een sterk paard.

Deze mix is ook bijzonder geschikt voor lakterende merries.
Bevat alle nodige voedingselementen, vitamines en mineralen om aan de behoefte te voldoen.

Gebruik
Wordt gevoederd vanaf de dag van de geboorte van het veulen tot 3 maanden.

Dat is waar het hem om gaat: Er wordt reclame gemaakt om een veul al vroeg bij te voeren, deze acties kwamen wij indertijd ook tegen bij de flesvoedingsfabrikanten die ieder kindje aan de fles wilden, en de mama´s trapten er allemaal in, want iets dat duur is, poedermelk, moet welhaast beter zijn dan wat je gratis krijgt he. Wat denk je dat er gebeurde in de ontwikkelingslanden door Nestlé en Friesche vlag?
Daar hingen ze foto´s op van dikke blozende kinderen met als gevolg dat ouders hele maandlonen moesten besteden aan de kunstvoeding. Miljoenen kindjes zijn er gestorven daardoor.
Na wereldwijde boycots van oa Nestlé zijn ze nu zover dat de reclame voor flesvoeding wettelijk volgens internationale afspraken aan banden is gelegd. Ze zijn nu oa verplicht te schrijven dat moedermelk het beste is
(en dan nóg zijn het bandieten, want er gaat grof geld om in deze business).

Terugvertaald naar de paarden : Als je de Mijtenreclame leest zou je denken dat merriemelk alleen niet voldoende voedingswaarde bevat dus een nieuwbakken veuleneigenaar die het aaaaallerbeste voor zijn veulentje wil zal veulenbrokjes kopen, want ja, je wilt toch niet dat je veulen een tekort krijgt met ´alleen maar´ die merrriemelk....

Precies dat waar Frans het nou eigenlijk al 3 jaar over heeft.
Suggestieve reclame, noemt men dat.
Is eigenlijk niet méér dan een herhaling van wat de flesvoedingsfabrikanten deden, maar dan op paardennivo.

(Neem me niet kwalijk dat ik wat onhandig schrijf, een aantal tekentjes van mijn pc doen het niet, dus moet wat improviseren).

We worden gewoon hartstikke om de tuin geleid, moeten al die troep kopen want anders zijn we niet goed bezig !!!!
En het effect: KIJK naar onze paarden....

Pien
Volg datum > Datum: donderdag 1 februari 2007, 10:331-2-07 10:33 Nr:76046
Volg auteur > Van: Spirithorses Opwaarderen Re:76040
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: problemen met aanbrengen hoofdstel Structuur

Spirithorses
Homepage
Vroenhoven - Riemst, bij Maastricht,
Belgie.

Jarig op 1-3

10715 berichten
sinds 6-1-2004
jose schreef :
> Dat bedoel ik nou! Waarom is dat zo? Is dat wel zo? Onze
> paarden staan s nachts op stal, maken een supergelukkige
> indruk, zijn heel gezond. Lopen er vrijwillig in, willen met
> slecht weer graag erin. Dus ik vraag me af of je stelling wel
> klopt. Het is gewoon jou mening, maar dat maakt het geen feit.

Mijn paarden maken ook een supergelukige indruk in hun inloopstal, waarom? Omdat wij daar hooi voeren, omdat het ONS beter uitkomt wanneer het regent, en omdat dat de enig doge plek is in de winter, en we dan niet met de kruiwagen door de blub hoeven te rijden.
Ik neem ook aan dat Elska, het huispaard van Egon, supergelukkig is, voorzover wij als mensen kunnen inschatten wat een supergelukkig paard is.

Maar er is één verschil met jouw voorbeeld: Deze paarden mogen zélf kiezen waar ze willen zijn, er ligt namelijk ook hooi net buiten de stal.
En ik weet zeker dat Egon de deur opent wanneer Elska naar buiten wil!

En die keuze hebben paarden niet wanneer je het slot op de deur doet of besluit dat het beter is voor het paard, jou, de weide, om binnen te blijven.
Laat de deur maar eens open zodra het hooi op is, wedden dat je ze de volgende morgen buiten ziet?

Groet, Pien, die nu moet gaan naar een supergelukkige Tinker.
Volg datum > Datum: donderdag 1 februari 2007, 22:451-2-07 22:45 Nr:76197
Volg auteur > Van: Spirithorses Opwaarderen Re:76192
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: woekering rond de straal Structuur

Spirithorses
Homepage
Vroenhoven - Riemst, bij Maastricht,
Belgie.

Jarig op 1-3

10715 berichten
sinds 6-1-2004
Muguet schreef op donderdag 1 februari 2007, 22:38:

> Spirithorses schreef op woensdag 31 januari 2007, 22:28:
>
>> Muguet schreef :

> geworden.
> Groetjes van M ;-) uguet en de paarden en de herders.
>
> P.s. Pien ben je al verhuisd ?

Lieverd.... ik gá helemaal niet verhuizen.... hoe kom je daar toch bij? :-D
Volg datum > Datum: donderdag 1 februari 2007, 22:541-2-07 22:54 Nr:76203
Volg auteur > Van: Spirithorses Opwaarderen
Volg onderwerp > Onderwerp: Weidemaatje voor Tinker. Structuur

Spirithorses
Homepage
Vroenhoven - Riemst, bij Maastricht,
Belgie.

Jarig op 1-3

10715 berichten
sinds 6-1-2004
Wars er hier nog iemand die op zoek was naar (tijdelijke) opvang voor een paard/pony?

Ik ben namelijk nog op zoek naar een maatje (pony of paard) voor bij een brave jonge Tinkerruin die nu alleen staat. Is alleen geen schuilstal bij en weidemaatje moet wel verkeersmak zijn ivm wandelingetjes maken.
Mag tijdelijk, mag ook permanente opvang zijn.
Ik denk dat het met gesloten beurzen moet lukken, paard komt bij lieve mensen die heel serieus bezig zijn met hun ontwikkeling op NH gebied.
De mensen wonen in Cadier en Keer (bij Maastricht) en ik heb ze aangeboden mee op zoek te gaan naar een braaf paard zodat hun Tinker niet alleen hoeft te blijven. Op het moment heb ik namelijk zelf meer adoptiegezinnen dan paarden te bemiddelen.

Greetz, Pien
Je leest nu alle berichten van "Spirithorses"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
10715 berichten
Pagina 198½ van 715
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact