marielle schreef op zaterdag 2 december 2006, 12:30:
> Esther schreef op zaterdag 2 december 2006, 10:28:
>
>> Esther schreef op zaterdag 2 december 2006, 10:15:

> jou was zegmaar? Of kan je daar zomaar vanalles zelf opmaken ?
> Dan snap ik em
>
> groetjes Marielle
In principe kan iedereen een wiki pagina schrijven. wel wordt er gewaakt voor de kwaliteit. Vaak wordt er ook overlegd. Ik had je toen wel gevraagd hoor of de foto's op Wiki mochten. Vaak worden pagina s ook door verschillende mensen geschreven of aangevuld. Ook is de bedoeling dat iedereen elkaar controleert op onjuiste info en dan verbetert.
Ik heb de foto s er afgehaald, maar als je wilt kun je ze natuurlijk zelf er opnieuw opzetten. Je kunt erbij een licentie vermelden dat ze bijv vrij te gebruiken zijn of dat de maker vermeld moet worden. Op de Jakobskruiskruidpagina en bezemkruiskruid pagina staan bijvoorbeeld nog meer foto s van mij.
Ik dacht uit mijn hoofd dat ik het best vind dat iedereen die foto s vrij kan gebruiken, die licentie kun je ook aangeven. Dan is de bron van de foto s Wiki. Open source.
Es