Frans Veldman schreef op maandag 20 november 2006, 9:26:
> Nick Altena schreef op maandag 20 november 2006, 3:24:
>
>> Een paard wat springt (en dus in de lucht hangt) en dan de

> geeft een reuzenklap.
>
> Groeten,
> Frans
Dus dan staat er op de onderste draad geen stroom?
Even verderop in je berichten geef je nog een verdere uitleg, maar zou je voor de niet zo heel erg slimme, kleine, Frieze, en vooral zeer eigenwijze, huisvrouwtjes (ik dus) iets van een schemaatje kunnen maken?
Ik heb gemerkt dat er bij mij op de onderdraad minder stroom staat dan op de bovendraad en heb net zoals Ans ook alles gewoon onderling met elkaar verbonden. (vrouwen en elektriciteit , het blijft een onhandige combinatie)
Zoals je het verderop neerzet moet ik gewoon rondgaan, boven aansluiten op stroom, door naar beneden en vervolgens onder op aarde. Heb ik dat goed?
Mijn veulen duikt ook geregeld tussen de draden door. Maar ja, ze maakt ook de handgrepen open en gaat dan op stap. Gelukkig is ze nog erg gehecht aan moeders en gaat niet zo heel ver weg.
Ik geef het toe, ik schreeuw hard, maar kan ook niet zonder jullie.
Groetjes,
Sandra