sandratien schreef op maandag 6 november 2006, 10:25:
> Tjonge, jonge, wat een felle reactie.
> Ik was niet vertrokken hoor. Ik kan best wel meerdere kroegen
> tegelijk bezoeken.
Nou je hebt in het verleden wel degelijk gezegd dat je er hier genoeg van had en niet met te zachte bewoordingen. Ik vind het hoogstirritant dat je nu op deze manier met je knuffeltje, jochie enz terug bent. Het irriteert mij, en met mij nog een heleboel mensen aan de reacties van ze op jou te lezen.
> Feit is en blijft dat ik op Bokt veel minder
> uitgescholden wordt. En aangezien ik geen masochist ben vind ik
> dat eigenlijk wel heel erg prettig.
Doei dan. Sjeezes ik kan me werkelijk niet voorstellen dat je ergens naartoe gaat en dan daar verkondigt dat het ergens anders zoveel beter is. Het is toch logisch dat het de mensen op die plek irriteert?
> Vandaar dat ik me daar veel
> meer op mijn plek voel. Er is daar veel meer respect voor
> elkaar. Wil je zonder bit rijden? Prima. Wil je met? Ook goed.
> Men gaat ervan uit dat je je eigen reden hebt om de dingen op
> je eigen manier te doen.
Prachtig, maar daar zit ook niet een hele website met een filosofie achter. Denk daar nou es over na, en probeer niet om het hier te veranderen.
> En geef toch eens alstjeblieft 1 x eerlijk antwoord als een
> ander het niet wil doen.
> Is het echt zo ontzettend goed voor de paardenrug om er als
> volwassen mens elke dag op te gaan zitten en erop te rijden?
Paardrijden is helemaal niet goed voor de rug van het paard! Dat is toch evident? Dat is toch geen discussiepunt? Je kunt het 'kwaad' zoveel mogelijk verminderen door te wachten tot de zachte botjes zijn uitgehard, er een goed zadel op te leggen, goed mee te bewegen, enzovoorts enzovoorts. Maar goed voor de rug is het niet. Ik dacht dat iedereen het daar wel over eens was dus het verbaast me dat je er zo de nadruk oplegt.
Dit was voorlopig weer mn laatste berichtje hier hoor (helaas te druk), dus wat mij betreft reageer je ook niet op deze mail.