Spirithorses schreef op woensdag 1 november 2006, 23:15:
>
>
>>> Moniek schreef :

> paarden hebben de grootste lol (behalve BD want die zag haar
> plaatsje al ingenomen worden.)
>
> Groet, Pien
Okee Pien dus jij gelooft ook dat ook ruinen hengsten gedrag kunnen overhouden... Het voordeel bij jouw is dat de paarden allemaal van jullie zijn, het is jullie eigen spulletje. Ik zou Mike en een hengstige merrie ook gewoon hun gang laten gaan, is tenslotte de natuur (nou ja, zonder ballen min of meer..

) Is ook een dag gebeurt, maar de eigenares was daar dus niet blij mee en zei dat haar merrie naderhand een verwonding bij haar vagina had en blauwe plekken om de schoft. Terwijl de merrie niet verkracht is ze was hengstig en bood zichzelf steed aan... Mensen zijn vaak ook bang voor evt. ziektes (Mike heeft trouwens een heel 'schone' penis niet zo'n vellen ding) en/of verwondingen), dus ben ik gedwongen Mike met ruinen samen te laten zetten... Terwijl ik hem het liefst in een gemengde kudde zou zien met ruinen, merries, jong tot oud. Heeft hij bij vorige stal al in gestaan en ging prima. (Mits je er een ruin bij zet die niet weet hoe zich te gedragen dan...) Hier kan dat helaas dus niet.
Dat is het nadeel van je paard in pension moeten zetten: ik heb met andere mensen en ideeën te maken dat moet ik respecteren. Daarom begon ik te bedenken of ik iets aan dat hengsten gedrag moest gaan doen, zodat Mike makkelijker ergens bij te zetten is... Mij maakt het dus niet uit.