Geertje schreef op zaterdag 27 mei 2006, 19:42:
> conny didden schreef op zaterdag 27 mei 2006, 19:06:
>
>> clarissa ruijgrok schreef op zaterdag 27 mei 2006, 18:39:

> ik. De prijsstijging is wel een beetje belachelijk. Dat ze dat
> voor die ene maand doen dat de paarden nu terug de stal op
> moeten kan ik me voorstellen, maar niet voor het hele jaar...
> Ik zou maar eens met ze gaan praten ofzo.
Dat is inderdaad vervelend ja. Staan daar nog meer paarden en wat vinden die eigenaren hiervan? Ik zou hier niet mee akkoord gaan. Dat ze van de wei af moeten is begrijpelijk, maar dan ook nog eens een hogere prijs vragen. Ze mogen al blij zijn dat je er mee akkoord gaat dat je paard van de wei af gaat.
Heb je een contract getekend voor de stalling ofzo? Het heeft er natuurlijk ook wel mee te maken hoeveel je nu betaald, maar ineens een verdubbeling kan zomaar niet. Als je geen contract hebt, heb je in ieder geval de mondelinge overeenkomst dat je dit als maandelijks bedrag betaald. Een redelijke prijsverhoging mag dan, maar een verdubbeling niet.
Als ik jou was zo ik eerst eens met de rest overleggen (als die er is dan) en dan naar die pensionhouder toegaan en dreigen dat alle paarden vertrekken als hij dit doet. Dan zal hij zo stom niet zijn. Anders kan je altijd nog kijken of het mogelijk op een andere (juridische) manier af te dwingen valt.
Margot