Buiten dat ik het niet netjes vind om een tekst van "Bokt" hier zo weg te zetten....snap ik niet waar je naartoe wil met dit topic(nee!!! niet sarcastisch bedoeld ik snap het echt niet....).
Ik wil mezelf niet in het hokje "natuurlijk" plaatsen maar op de wijze waar ik met mijn paard omga word je daar al snel door anderen ingezet :)
Ik rijd met grote regelmaat en ook lange afstanden(actief recreatief noem ik het zelf).
Ik ga behandel mijn paard met respect en hou hem op de manier die mij het best voor hem lijkt....
Maar er zijn grenzen.....hij leeft nu in een omheind gebied,hij drinkt uit een automatische drinkbak,er gaat een zadel(met boom

op zijn rug,een
bitloos hoofdstel en zelfgetrimde hoeven
Ik weet ook wel dat het niet natuurlijk is om op een paard te zitten....maar wat is nu wel natuurlijk?????
Ik loop ook niet meer in mijn blote gat met een zelfgedood velletje om me heen.
Als dit topic bedoeld is om mensen beter over "het leed dat paardrijden heet" te laten nadenken oké maar dan heb je het wel "appart" gebracht.
(ben ook zeker door jou argumenten gaan nadenken over het concept boomloos....enne 58 kilo,behoorlijk paard(=Tinker),onafhankelijke zit maar durf het toch niet meer aan...ivm puntbelasting)