Hoefsmid Rik schreef op dinsdag 1 november 2005, 10:56:
> Als je 20 euro rekent, dan mag je niet verder rijden dan 10 km
> heen en terug en mag je niet langer dan 10 minuten werk hebben
> + 10 minuten rijden.

>
> Groeten
>
> AH Rik
Dit klopt Rik. Je hebt natuurlijk gelijk, ik denk dat het probleem ligt aan de frequentie waarmee een AH of NB er terug moet komen. Je computer laat je niet iedere veertien dagen reviseren en je wasmachine ook niet.
En om geld te moeten betalen voor vakkundige behandeling van je paard's hoeven ìs niks mis mee, maar we zouden geen Nederlanders zijn als we niet de beste kwaliteit voor het minste geld willen hè

Ik moet je eerlijk zeggen, toen ik voor de eerste keer een natuurlijk bekapper zocht, heb ik nieteens gekeken naar de prijs. Het boeide totaal niet. Ik wilde iemand die GOED was. Daarom heb ik de lijst gebruikt hier op de site, omdat ik aannam dat deze mensen die hierop stonden allemaal integer zouden zijn en hun vak verstaan.
Diegene die het toen is geworden is Wim de Leeuw. Ben ik heel tevreden over, goede bekapper en heeft door zijn beroep (holistisch dierenarts) ook een fantastische achtergrond. Hij is een paar keer bij mijn tinkers geweest, en hij heeft zwaar werk moeten leveren. Alle keren was het loeiheet, waren de hoeven kei-hard, en mijn tinkers zijn met hoeven omhoog houden niet de beste, dus kortom; het was ZWAAR! Gelukkig voor Wim vraagt ie per uur, want hij is er de eerste keer 3 uur mee bezig geweest (2 paarden) en de tweede keer de helft. Dus niks 10 minuten werk. Ik zou Klaas dan ook niet durven vragen hiervoor omdat ik dat gewoon niet evenredig vind. Klaas komt wel bij mijn veulen en bij mijn vriendin's IJslanders en haf van de buurvrouw, ik heb hem meerdere keren dus aan het werk gezien en qua werkwijze, kennis etc doet ie gewoon niet onder voor Wim (shit, wordt het tòch nog een vergelijkend warenonderzoek, mag dat wel?).
En dan voor 20euro, zeg nou zelf: wie zou jij dan kiezen???? Het is aan de bekapper om zijn prijs te vragen en aan de klant om te betalen.
Als die dubbele zool bij mijn tinker nòg eens opspeelt, heb ik besloten dat ik niet meer zelf ga klunzen, want voor mijn rug was het véél te zwaar. Toen was het Klaas die ook al aanbood om te komen, en de volgende keer zeg ik JA, maar dan betaal ik hem wel meer dan 20euro, gewoon omdat ik weet hoe zwaar en langdurig werk het is.
Trea