HannahFroukje schreef op dinsdag, 6 september 2005, 0:06:
>
> Als ik het goed begrijp ontstonden de problemen dus bij dit
> natuurlijk bekapte paard omdat de hoeven te snel in de nieuwe

>
> Het gaat mij niet om wie er nu wel of niet gelijk heeft hoor,
> het gaat mij erom dat ik snap waarom dit paard het er niet goed
> op deed. Want tis best een eng verhaal.
Wat ik me er van kan herinneren is er nooit door iemand gezegd er moet nog meer af, wel is er steeds geadviseerd haal er iemand bij.
Zelf gaf ze iedereen honderden adviezen hoe het zou moeten.
Ze is zelf gaan bekappen omdat dat paard hoefzweren had. Ik vond het vreemd dat ze binnen een maand al schreef "de zool trekt al mooi hol," dat kan gewoon niet binnen een maand. Het paard had ook rooige vlekken op de hoef, ik heb toen gevraagd of het pisvlekken waren, en hoe dat paard woonde, daar kwam geen reactie op, een maand later ongeveer bleek dat het paard altijd op stal stond. Toen is er ook nog gepraat over de basisvoorwaarden, bewegen, bewegen en nog eens bewegen.
Het rare is dat ze juist heel enthousiast was, en gewoon niet af te remmen, alles ging zo geweldig en zo goed. Dat is in een dag omgedraaid, ik denk dat ze toen echt te ver is gegaan met een model in de hoef snijden, paard kon toen niet meer normaal lopen. Het was geen langzaam proces bij dat paard. Uiteindelijk vind ik het echt vreselijk zielig voor het paard. Maar ben wel blij dat zij in ieder geval nu met haar vingers van die hoeven afblijft.
Volgens mij was de strasserdame wel gediplomeerd trouwens, of al bijna, die is er maar een keer bij geweest, die zou iedere week komen, zo erg was het al toen ze werd ingeschakeld. De Strassermevrouw kreeg ook ten onrechte de schuld, die werd pas ingeschakeld toen het al te laat was.
Esther