Beste mensen
Ik ben al een tijdje op zoek naar een geschikt paard voor recreatie rijden. Nou heb ik dan eindelijk een leuk geschikt paard gevonden. Proef gereden ging helemaal goed en lekker relax. En lief. Goed oplettent maar rustig. Het enigste was dat ik het dier wat aan de dunne kant vond.
Inmiddels voor de twee de keer langs geweest en wil het dier dol graag kopen.
Met de eigenaar al afgesproken dat ik het dier graag wil hebben en dat ze hem voor mij vast houden en niet aan een ander snel zouden verkopen. Tegen vergoeding houden ze hem voor mij vast. Nou wou ik hem klinische laten keuren en dit is inmiddels al gedaan. Dit heeft de eigenaar zelf geregeld voor mij vanwege de lange reis voor mij naar hun toe. En heeft gezegd dat de vasthoukosten voor de keuring gebruikt zijn.
Paardje is zoals hun zeggen goed gekeurt. Maar ja heb nog geen papier of niks van gezien. Maar vind het nu achteraf niet zo fijn dat ik er niet bij ben geweest. Ik weet nu niet eens of zijn chip nummer in zijn hals wel overeen komt met zijn paspoort.
Verde is nu de bedoeling dat ik hem volgende week met een paardentaxi die ik geregeld heb hem kom ophalen en de rest van het geld betaal. En het paard dus overkoop.
Maar heb nu mijn twijfels. Paard wil ik dolgraag hebben want had echt een klik met het dier. Maar hoe het gegaan is met keuren vind ik niet fijn. Ik had daar gewoon bij willen zijn. Voor mij maakte die reis niet veel uit. (2 1/2 uur rijden) Misschien is er niks aan de hand hoor maar wat vinden jullie koop door laten gaan of niet?
Wil het dier dol graag kopen. Maar hoop dat ze niks achter houden.