jan seykens schreef op zondag, 22 mei 2005, 4:58:
> e m kraak schreef op zondag, 22 mei 2005, 4:29:
>
>> Spirithorses schreef op zaterdag, 21 mei 2005, 23:27:

> een ruin bekijkt als een merrie, dus al wat niet ruikt of zich
> gedraagt als een hengst is een merrie.
>
> :-)jan.
sorry hoor,ik vind t wel een beetje boel,kort door de bocht,om de ruin ansich zo ,als een niet normaal Paard te beschouwen..
Zelf ,ken ik 2 voorbeelden ,van ruinen ,die zeker niet onder doen voor de heren met ballen.En de dames zijn ,als ze hengstig zijn zeer gecharmeerd van hen,terwijl er dus ook een jonge ""echte hengst tussen liep.....dus de onzin,dat ze naar merrieen ruiken,gooi ik alvast in t prullenmandje.
Mijn merrie,als ze hengstig is ,staat ook fijn te knipperen ,voor haar 32 jaar oude maat ,en hij springt er bij tyd en wijle ,ook nog steeds op..
En jan,ik weet niet ,of jouw hengst buiten loopt met anderen,maar ik denk toch echt niet ,dat die zogenaamde""önechte""paarden zich laten dekken door hem..
Zou nog wel eens tegen kunnen vallen..
De ruinen ,die ik ken ,doen op geen enkele manier onder qua gedrag,spel en zelfs ook handelbaarheid..
Zo,ik kom even op ,voor de leuke ,speelse,ook nog dekkende,bijtende,hun mannetje staande ,ruinen van dit land!!
Niks mis mee,behalve ,dat ze geen kindertjes meer kunnen maken,zijn t voor mij ,nog steeds hele paarden..
Groeten Trudy