InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
455 berichten
Pagina 5½ van 31
Je leest nu alle berichten van "Preston"
Volg datum > Datum: maandag 8 april 2013, 11:478-4-13 11:47 Nr:255338
Volg auteur > Van: Preston Opwaarderen Re:255337
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: ernstig hoefbevangen en oud Structuur
Preston
Nederland


455 berichten
sinds 7-3-2013
Monique Meijer schreef op maandag 8 april 2013, 11:34:

>. Er is dus wel wat te doen aan
> dunne zolen!
>
> Probeer zoveel mogelijk te leren, zodat je niet overgeleverd bent aan
> deskundigen die het eigenlijk ook niet zo goed weten.

Dit zijn berichten die me toch wel een stuk positiever maken :-D . Ik probeer idd om zo "wijs" mogelijk te worden.

Ben benieuwd wat Marco Krul van mijn paard zijn voeten zegt. Ik heb hem intusen ook de foto's gestuurd die ik aan Piet gestuurd heb. En als ik het goed begrepen heb, komt hij bijna iedere week bij ons in de buurt.
Volg datum > Datum: maandag 8 april 2013, 12:538-4-13 12:53 Nr:255345
Volg auteur > Van: Preston Opwaarderen Re:255342
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: ernstig hoefbevangen en oud Structuur
Preston
Nederland


455 berichten
sinds 7-3-2013
Wil schreef op maandag 8 april 2013, 12:06:

> Ik kan me bij het verhaal van Monique aansluiten.
>
> Toen: de hoefzweren hebben wij nooit meegemaakt, maar wél een bolle zool

> Wil.
>
> Wie met z'n gezicht naar het verleden staat,
> staat met z'n rug naar de toekomst....

Mijn paard heeft verleden jaar ook en speciaal beslag gehad. Hoop dat het lukt om de link hier te plaatsen. Mijn paard liep op het moment dat het ijzer eronder zat 100% beter. Alleen trapte hij het er minimaal 1x p.w. af.
http://www.horseshoe.fr/fr/alu-jmd/fer-jean-marie-denoix-laminitix,107.html

Dus minimaal 1x pw kwam de hoefsmid om het er weer onder te slaan. Ik heb toen ook wel gevraagd aan hem of dat nu niet slecht was voor zo'n zere, pijnlijke hoef, maar dat werd weggewuifd.
Volg datum > Datum: dinsdag 9 april 2013, 15:029-4-13 15:02 Nr:255397
Volg auteur > Van: Preston Opwaarderen Re:255280
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Magnesium als dieet supplement? Structuur
Preston
Nederland


455 berichten
sinds 7-3-2013
Mmmmm da 2 heeft naar mijn paard gekeken. Vond foto's maken niet nodig. Paard is licht hoefbevangen en heeft erg dunne zolen waren zijn bevindingen. Advies: speciaal beslag, bute afbouwen en dan kijken hoe het gaat. Wel proberen om hem meer beweging te geven ivm de doorbloeding in de voeten. Dat advies heb ik van Piet en van anderen hier ook al gekregen.....

Hij kon nu natuurlijk ook niet echt een goed beeld van mijn paard krijgen omdat hij al bute heeft gehad de laatste week.

Ik heb in eerste instantie nu mijn hoop gericht op een goede hoefsmid. Ga de bute komende week afbouwen en hoop dat Marco Krul op redelijk korte termijn langs kan komen.

Werd wel door mijn eigen hoefsmid, subtiel op de site hoofcare gewezen en daar wordt zeer schamper gedaan over natuurlijk bekappen!?
Volg datum > Datum: dinsdag 9 april 2013, 15:259-4-13 15:25 Nr:255401
Volg auteur > Van: Preston Opwaarderen Re:255399
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Magnesium als dieet supplement? Structuur
Preston
Nederland


455 berichten
sinds 7-3-2013

Hey Marlies, ja ik heb de door jouw genoemde site ook bekeken. Ik weet niet of je mijn andere berichten gelezen hebt, maar ik ben serieus en druk in de weer om een goede natuurlijk bekapper bij mijn paard te krijgen.

Dat ik door allerlei mensen en verhalen in twijfel word gebracht is toch niet zo heel gek? Iedereen kan de mooiste verhalen schrijven en op het internet knallen. Ik ben in de loop van de week ook behoorlijk wat negatieve ervaringen over NB tegengekomen.

Piet heeft mij veel verteld verleden week. En hij komt op mij over als een eerlijk en oprecht mens, dat de intentie heeft om mij (en vooral mijn paard) te helpen. Ik sla dus een totaal andere weg in, dan ik jarenlang gedaan heb. Maar dat ik dan naar meer info zoek en kijke wat er allemaal over NB geschreven word vind ik niet meer dan normaal.

Voor de duidelijkheid: Mijn paard krijgt dus GEEN speciaal beslag.

Misschien heb ik het al die jaren vreselijk fout gedaan? Zou kunnen, maar dan heb ik het in ieder geval wel met de beste intenties gedaan. En ga ik nu kijken of het anders kan.
En ik ben niet gek, geen hersenloos dom blondje dat "zomaar" wat doet. Ik zoek naar informatie, maar geloof niet klakkeloos alles wat er gezegd word.


Naschrift (dinsdag 9 april 2013, 15:26):
Sorry Marlies, mijn bericht is niet duidelijk. Piet heeft mij het advies gegeven om mijn paard VEEL beweging te geven.
Naschrift (dinsdag 9 april 2013, 15:26):
Dus zeker niet het advies voor speciaal beslag.
Volg datum > Datum: dinsdag 9 april 2013, 15:289-4-13 15:28 Nr:255402
Volg auteur > Van: Preston Opwaarderen Re:255400
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Magnesium als dieet supplement? Structuur
Preston
Nederland


455 berichten
sinds 7-3-2013
Marlies Sanders schreef op dinsdag 9 april 2013, 15:15:

hoefschoenen zouden wel een optie zijn na een
> goede bekapping van Marco...
> Groetjes Marlies

Als je zoals ik niets weet van hoefschoenen en je bekijkt de foto's en info over hoefschoenen op de site van Van Nassau, kun je, je dan bedenken dat, dat voor mij twijfels oproept?
Je leest nu alle berichten van "Preston"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
455 berichten
Pagina 5½ van 31
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact