We hebben weer een goed gesprek gehad. Voor nu en de zomer geen probleem. Ze heeft zelf ook heel veel moeite om haffie achter te laten in de muffe binnenbox. De twijfel van de eigenaresse zit vooral in de winterperiode. Het idee dat het weer een periode heel guur en koud wordt en dan geen warm stro stalletje voor de nacht. Ze heeft het idee dat ze hem "wegstopt" ergens op een landje, maar vind opsluiten in de box nog erger.
Ze kwam zelf met het idee om desnoods als de haflinger het niet trekt in de kou dan tijdelijk te verhuizen, om te overwinteren zeg maar. Maar zei zelf al: ach, het is een haflinger, geen duur chique sportpaard
De afspraak van vrijdag gaat door en ik hoop dat er een definitieve beslissing genomen gaat worden. Ik heb wel aangegeven dat als hij niet verhuisd en op de huidige stalling blijft, ze op zoek moet gaan naar een andere verzorgster/ bijrijdster. Dit is niet bedoelt als chantage, ik vind het zo naar daar en wordt er verdrietig van.