InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
30 berichten
Pagina 1½ van 2
Je leest nu alle berichten van "Marry22"
Volg datum > Datum: woensdag 28 december 2011, 21:2028-12-11 21:20 Nr:241343
Volg auteur > Van: Marry22 Opwaarderen Re:241324
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: iemand ervaring met goede paardentandarts? Structuur

Marry22
Breda
Nederland

Jarig op 21-12

30 berichten
sinds 21-7-2011

Ik kom oorspronkelijk uit Zeeland en Paul Minnaar ken ik inderdaad wel van horen zeggen, nog maar wat meer research doen naar de man in kwestie.

De zandkoliek klinkt inderdaad ook als een mogelijke optie als ik het je zo hoor vertellen..Alleen van deze symptomen:
"Soms is dat alleen een afgenomen eetlust, minder zin in het werk, verzet, een dorre vacht of vermageren. Soms ontstaat er ook koliek: buikkramp, rollen, zweten, opgezette flanken en te veel liggen.
Zandkoliek kan vrij alarmerende symtomen geven. De pols kan sterk oplopen (80 of meer) en het paard geeft zeer duidelijke uitingen van pijn. Dat komt enerzijds omdat het zand zwaar is - soms zit er wel 75 kg zand in een buik - en anderzijds omdat er gas ophoopt waardoor de darmen onder spanning komen te staan. "
Herken ik nu alleen nog het vermageren. Dus of dit het is... in ieder geval wel iets om in de gaten te houden nu ik weet wat het inhoudt,bedankt!
Je leest nu alle berichten van "Marry22"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
30 berichten
Pagina 1½ van 2
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact