e m kraak schreef op zondag 25 december 2011, 19:20:
> Martina schreef op zondag 25 december 2011, 19:11:
>
> [knip]
> Heb ook de DA weer gebeld.
> [knip]
>
> Lijkt mij de best mogelijke actie.
> We kunnen er op het forum toch niks mee behalve je sterkte te wensen.
Thanks!
>
> Metacam is een NSAID. Als er bloedverdunnende werking zou zijn, zou dat
> denk ik toch wel in de bijsluiter staan (staat er niet in).
Ik vond op een Engelstalige website dat het bloedstollingsremmers tegen zou kunnen werken. Lijkt me niet dat metacam dan zelf een bloedverdunnende werking heeft.
Inmiddels had ik gisteren 3x met de arts gebeld en nauwlettend de temperatuur opgenomen sinds gisteren avond. Om 10 uur was het alweer gezakt naar 37,9 en om 12 en 4 uur vannacht en vanochtend was het weer naar zijn normale 37,4 voor in de ochtend
Het been is opgehouden met dikker worden net onder z'n voorknie. Dunner is het nog niet aan het worden. De pijn is gelukkig wel aanzienlijk minder en hij heeft z'n speelse humeur terug, fjoe. De
DA was er vanochtend weer even met een nieuwe lading metacam en penicilline injecties. De laatste 2 ga ik woensdag zelf toedienen. Ik vond vanochtend ook etter bij en uit de wond. Dat is inmiddels ook een stuk schoner en ontsmet maar nog niet helemaal tot rust gekomen.
Vannacht ga ik wel weer opgelucht slapen denk ik

Hij is out of the woods