Karin schreef op maandag, 28 februari 2005, 17:46:
>> Wel boos ben ik op de mensen die hier op de achtergrond
>> blijkbaar zitten te genieten als er weer iemand door de mangel
>> gehaald wordt ipv. mee te discusieren!

> in mijn hoofd en vormt dit heel erg langzaam toch een verbeterde
> mening, opvatting. Elke verbetering is er 1.
>
> Groetjes Karin
Ja met zulke vrienden heb je geen vijanden nodig. Niet op reageren dus, helemaal mee eens.
Ik reageer nu op jouw mail Karin, omdat o.a. het laatste wat je schrijft me aanspreekt.
Ik ben het met wat andere mensen schrijven voor een groot gedeelte ook eens. Bepaalde zaken, als we binnen de contouren van paardnatuurlijk blijven, waaronder geweld , horen natuurlijk nooit als advies gegeven te worden.
Aan de andere kant denk ik dat hier mensen ingeschreven staan waar we pas van ondervinden dat ze een andere mening hebben als ze zelf iets van zich laten horen.
Dan pas is het moment daar dat je kunt communiceren en gedachten kunt beinvloeden. Want waar gaat het nu eigenlijk om?
Is deze site niet gebouwd om te informeren ? Zijn wij, als we het eens zijn met wat op paardnatuurlijk is geschreven dan ook niet verplicht om te informeren?
Maar moeten we zeggen jouw mening deugt niet, dus wat doe je hier?
Wanneer ik me moet opstellen als de vleesgeworden waarheid, wordt teveel van me gevraagd, want dat ben ik niet en wat is dat. Nee, voor verbeteringen kan iedereen op bijna elk moment een beroep op me doen. En dan mag het van mij best op een duidelijke manier gaan, want elke verbetering in het gedrag van een ruiter is er inderdaad 1 voor het paard.
Piet