InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
656 berichten
Pagina 25½ van 44
Je leest nu alle berichten van "angelique hage"
Volg datum > Datum: vrijdag 10 december 2010, 23:3810-12-10 23:38 Nr:220076
Volg auteur > Van: angelique hage Opwaarderen Re:220069
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Ideeën voor huisvesting blind paard? Structuur

angelique hage
Homepage
Nederland


656 berichten
sinds 9-2-2009
Koen Theys schreef op vrijdag 10 december 2010, 19:29:

> Een hele tijd geleden was er hier nog een discussie rond het houden van
> een blind paard.
> Dit is toen een beetje raar afgelopen. :-( (dit terzijde)
> Ik meen mij wel te herinneren dat Piet hierop heftig gereageerd heeft en
> ik durf bijna wedden dat hij toen al voor dat paard een plannetje had
> verzonnen. ;-)
> Misschien weet hij wel raad?
>
> Koen

Nou Koen, daar zou ik niet zo zeker van zijn. Ik ben van mening dat de heftigheid van Piet's reactie vooral terug te voeren was op zijn boosheid om zijn eigen gebrek aan daadkracht.
Dat hij dit vervolgens over de eigenaar van dat paard heen stortte, vind IK zwakte ten top (of gebrek aan zelfkennis, dat kan natuurlijk ook).
Maar goed, ik heb dat blinde paard en zijn gedrag wél gezien (en mág er dus een mening over hebben). Bij Piet is dat paard nooit meer dan toetsenbord-wijsheid geworden, dit zelfs ondanks zijn meervoudige toezeggingen / beloften om in de sokken te komen.
Ik denk dus dat je van Piet niet zo veel hoeft te verwachten.
Volg datum > Datum: zondag 12 december 2010, 23:0512-12-10 23:05 Nr:220195
Volg auteur > Van: angelique hage Opwaarderen Re:220081
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Ideeën voor huisvesting blind paard? Structuur

angelique hage
Homepage
Nederland


656 berichten
sinds 9-2-2009
Piet schreef op zaterdag 11 december 2010, 5:45:

> Goh, had ik van jou niet verwacht zo'n reactie. :-(
> Piet
>
Goh Piet, jij had dan misschien niet verwacht dat ik gewoon ronduit zou zeggen wat ik van jouw handelswijze vind, daar staat tegenover dat jij me met de dag meer tegenvalt. Ik had niet verwacht dat jij zó anders bent dan de schijn die je wilt wekken!!
En je had beter moeten weten, immers ik heb er eerder hier op PN duidelijk over geschreven. Zo duidelijk dat je direct meende mij te moeten mailen in een ultieme poging je eigen straatje schoon te vegen. Nooit over nagedacht zeker waarom ik daar niet op gereageerd heb? Of ook daar je eigen antwoord op gegeven en tot waarheid verklaart? Zo zie je maar hoe mis je kan zitten als je alleen van je eigen waarheid uitgaat!
Dat je in die mail ook nog aanbood de mailwisseling tussen Anja en jou over Ingenioso te forwarden, dat vind ik gewoonweg vies.
Toen het verhaal over Ingenioso speelde was je bezig met het filmmateriaal voor je DvD. Daarvoor reed je naar Enschede, en om je topografische kennis op te frissen, dan rij je langs Kootwijk! Dus kom mij niet aan met het excuus dat je “als een gek even drie uur naar Kootwijk had moeten rijden”. Effe stoppen langs je route en je had meer dan genoeg kunnen zien. Maar ja, de handel gaat voor hè, dan verdraai je de zaken toch gewoon effe….bah!!
Ik vind het zo vies, arrogant en zelfgenoegzaam om iemand voor moordenaar (je ooit afgevraagd wat dat met iemand in een rouwproces doet???) uit te maken als je niet weet waar je het over hebt en ook nooit de moeite hebt genomen het echt te weten te komen, daar heb ik geen woorden meer voor!!
Je leest nu alle berichten van "angelique hage"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
656 berichten
Pagina 25½ van 44
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact