InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
515 berichten
Pagina 25½ van 35
Je leest nu alle berichten van "jennet"
Volg datum > Datum: woensdag 8 december 2010, 22:288-12-10 22:28 Nr:219990
Volg auteur > Van: jennet Opwaarderen Re:219986
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Affiche opmaak NIET KOUD Structuur
jennet
belgie


515 berichten
sinds 30-7-2009

Ook zowww simpel........paard bijt, niet aankomen ofwel voeren. Postertje......ik heb mijn bril niet bij. Die ene met zijn rugzak en zijn prikstok die loopt te zogenaamd te genieten van de natuur en paardjes snapt er geen hol van! Opzouten dusss. Je zo zeurende buuf......kerstkadootje geven .....met een kaartje erbij van je paard vollop scheurend in de wei met kerst-sneeuw en muts......Blijven lachen:) Altijd he :-D
Volg datum > Datum: zaterdag 11 december 2010, 21:5311-12-10 21:53 Nr:220111
Volg auteur > Van: jennet Opwaarderen Re:220052
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Ideeën voor huisvesting blind paard? Structuur
jennet
belgie


515 berichten
sinds 30-7-2009

Een blind paard, vluchtdier, heeft geen leven. Staat vol angst en zal zich, en dat kan ie niet ....doodlopen in den natuurlijk, opgevreten worden en das maar goed ook! Wat is dat nu voor leven, steeds in stal??? In een kudde kan ook niet. IS geen leven IS bestaan!
Een dier dat in die mate lijd is voor mij afschrikwekkend. Niet natuurlijk en zijn overgeleverd aan de belachelijke actie's van ons menszijn om het te proberen te verlichten. Dat kan je niet. Heel zielig wel maar nog zieliger om te laten leven met al die angsten ...........vindt ik!
Isoleren is... heeeeel wreed voor een kuddedier ...vindt ik.
Volg datum > Datum: zaterdag 11 december 2010, 22:2211-12-10 22:22 Nr:220113
Volg auteur > Van: jennet Opwaarderen Re:220112
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Ideeën voor huisvesting blind paard? Structuur
jennet
belgie


515 berichten
sinds 30-7-2009

Sorry , niet mee eens. Hoe dan ook! Ik snap de liefde voor je dier wel maar je kan er niet 24 uur naast staan ofwel mee bezig houden. Liefde is loslaten. Zeker voor een vluchtdier met onze postzegelgeprut.

Ze zien niet, horen een click een vertrouwd geluid......geen 24 uur he?
Dus van die paar uren die je er mee bezig bent blijft de rest over.
Angst! En ja ik heb ook gezien op den youtjoep dat het kan. Rijden ook.Dan nog......de rest zonder jou...is pure angst. Neee niet okee. Uit d'r lijden verlossen. Jahhh is heel hard. Natuur is vele male harder.
En neee, wij kunnen dat niet verlichten, wel verlossen, hoe zeer het ons als mens ook doet!
Je leest nu alle berichten van "jennet"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
515 berichten
Pagina 25½ van 35
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact