InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
517 berichten
Pagina 25½ van 35
Je leest nu alle berichten van "Coulash"
Volg datum > Datum: zondag 18 juli 2010, 13:1818-7-10 13:18 Nr:209962
Volg auteur > Van: Coulash Opwaarderen Re:209961
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: insmeren met modder Structuur

Coulash
Homepage
Metslawier
Nederland

Jarig op 11-1

517 berichten
sinds 16-4-2006

Ik ben EXACT hetzelfde begonen: groen paard, groene ruiter, maar wat ben ik blij, dat ik NIET meer wist van tevoren: ben (net zoals jij) vanalles uit gaan zoeken vanuit gezond verstand: veel gaan lezen en vooral naar mijn paardje gaan kijken! Wat ben ik blij, dat ik geen traditionele achtergrond had in de paarden: dan had ik meer af dan aan moeten leren!
Want wat zijn er een boel vooroordelen en vastgeroetse ideeen over paarden verzorgen: lekker de tijd nemen en niet gek laten maken:
Ik ben nu 6 jaar verder, we hebben intussen 2 paarden in een kudde van 5, natuurlijk bekapt, 24/7 buiten,bitloos en het gaat ongelofelijk goed! Tuurlijk ben ik ook dingen tegen gekomen onderweg, maar vanuit dat gezonde verstand en vanuit dat kijken naar je paard altijd weer een oplossing gevonden!

Succes ermee en vooral ervan genieten!!!!!
Bianca, Foxy en Nicolien!

ps wij hadden als gezelschap voor het paard (toen ze het eerste jaar alleen stond) een angorageit aangeschaft: ze woont nog steeds bij ons: de ambassatrice van de Bed and Breaakfast, ze HEERST over het erf en alle dieren, maar nog steeds de grootste vrienden met mijn eerste paardje!! Grinn!
Volg datum > Datum: zondag 18 juli 2010, 15:5918-7-10 15:59 Nr:209974
Volg auteur > Van: Coulash Opwaarderen Re:209969
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: insmeren met modder Structuur

Coulash
Homepage
Metslawier
Nederland

Jarig op 11-1

517 berichten
sinds 16-4-2006

Een angorageit heeft als grote voordeel (tegen bv een dwergeit) dat ze
rustiger zijn
aanhankelijker zijn
niet stinken

en als nadelen dat ze
eigenwijs zijn (tenminste de onze :-D )
geschoren moeten worden (3,5 kg angorawol per keer)
ongelofelijk je hart stelen!

Ze moeten echter wel een hok hebben om in te slapen: wij hebben bij de bouwmarkt een speelhuisje voor kinderen gehaald van hout en dat is haar hok: zit een puntdak op en een deur voor, die altijd openstaat (paarden, konijnen EN geiten: alles heeft hier een inloopstal....) Zo'n huisje kost in de uitverkoop 100 euro!

Een geit is evenals een paard een kuddedier , Hannes heeft haar eigen kudde toebedacht met de paarden, de kippen en de konijnen: zij is de alpha-moeder!! $1
Ik geloof, als ik het opnieuw moest doen, dat ik direct 2 geitjes zou nemen!
Volg datum > Datum: dinsdag 20 juli 2010, 12:4320-7-10 12:43 Nr:210156
Volg auteur > Van: Coulash Opwaarderen Re:210153
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: eentje te dik , eentje te mager Structuur

Coulash
Homepage
Metslawier
Nederland

Jarig op 11-1

517 berichten
sinds 16-4-2006
Heb je inderdaad vergelijkingsmateriaal van een andere, even oude Haf?
zeggen ze niet Jaarlingen zijn Naarlingen: qua uiterlijk gaat dat vaak op!
Qua gedrag schijnt dat ook (heb ik geen ervaring ermee met jaarlingen, maar lijkt me een heerlijke uitdaging)

Ik zou de oudere Haf toch in beweging zetten: naast de fiets vindt de mijne heerlijk: je kan dan meer afstand afleggen een lekker drafje trekken (weet niet of ze dat aankan natuurlijk, maar er zit iig geen ruiter op qua belasting)
Let wel op, dat je gaat fietsen met een achteruittraprem: laatst was ik weg met een fiets met handremmen: LEVENSgevaarlijk: als je aan 1 kant remt en je paard loopt nog even wat door, klapt de fiets de andere kant op (auwwie)

Misschien kan je hier een foto plaatsen van je Haffen, dan kan iedereen er en mening over geven (moet je wel aandurven..... :-M )

Groeten Bianca
Volg datum > Datum: woensdag 21 juli 2010, 10:5521-7-10 10:55 Nr:210210
Volg auteur > Van: Coulash Opwaarderen Re:210202
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: eentje te dik , eentje te mager Structuur

Coulash
Homepage
Metslawier
Nederland

Jarig op 11-1

517 berichten
sinds 16-4-2006

"bourgondische pony" was het bij ons....... Grinn!
Maar een ander meende een een pony met een quarterkont, kikkerogen en een knuffelbeerkarakter....... 8-\

Groenten Bianca
Je leest nu alle berichten van "Coulash"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
517 berichten
Pagina 25½ van 35
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact