InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
5 berichten
Pagina 1½ van 1
Je leest nu alle berichten van "Veroniqe"
Volg datum > Datum: donderdag 20 mei 2010, 9:4920-5-10 09:49 Nr:203593
Volg auteur > Van: Veroniqe Opwaarderen Re:203590
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Hiel landende haflinger Structuur
Veroniqe
Nederland


5 berichten
sinds 20-5-2010

ik heb jaren lang een ander paard gehad waar ik de hoeven ook van deed en dan onderbegeleiding van een natuurlijk bekapper (waar ik veel van heb geleerd)

hij is enkele weken geleden nog geweest en heeft haar bekapt. Nu vind ik het gewoon vaak dat ik haar hielen moet bij vijlen. De ijzers zaten eronder toen ik haar kocht en heb die meteen laten verwijderen door bekapper omdat ik het niet goed vind ijzers onder een paard.

Vanaf dat moment ben ik samen met de bekapper weer begonnen met bekappen.
En je kon zien dat de hielen en kwartieren snel gegroeid waren en of het ijzer past geen idee ik vind dat geen enkele ijzer past onder een paard
Volg datum > Datum: donderdag 20 mei 2010, 11:2020-5-10 11:20 Nr:203603
Volg auteur > Van: Veroniqe Opwaarderen Re:203595
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Hiel landende haflinger Structuur
Veroniqe
Nederland


5 berichten
sinds 20-5-2010

ik zeg niet dat ik alles weet alleen dat ik al veel geleerd heb in de afgelopen jaren en dat ik graag wil weten als er iets is wat ik zelf nog kan beteken bij het beter maken van mijn paard dus iemand erbij als het nodig is maar dan wil ik weten waar ik over praat en anders is er weer een grote kans dat ik een werkeerd persoon tegen kom en die de boel weer verpest ( dus beetje theorie leren en niet zelf doen!). Maar ik moet zeggen dat als er iemand een vraag heeft dat op deze site zet er meteen een aanval gevoerd word terwijl we allemaal het beste willen voor het dier en dus dat ik zelf zeker wil weten dat andere die ik vraag het ook goed hebben met mijn dier! Ze kunnen allemaal zo veel zeggen maar hoe meer gesprekken hoe meer de kennis word verspreid (theorie) Dus is een vraag stellen geod volgens mij. Je moet tegenwoordig zelf dokteren voor je naar een dokter gaat en dat is dus wat ik nu doe. ;-)

En de hielen waren helemaal naar binnen richting straal aan hameren wegens de zachte hoefwand en de hoeven waren helemaal afgebroken toen de ijzers eraf gingen er was niks meer over het heeft maanden geduurd voor je weer over een hoef kon spreken de ongepigmenteerde en gepigmenteerde hoefwand waren helemaal afgescheurd tot halve wegen de (schoongemaakte/zonder los materiaal op de zool) hoef. Ze kon bijna niet lopen en het nu verder een heel stuk beter! Dus we hebben al veel vooruitgang geboekt alleen ik wil nog beter voor het welzijn van mijn dier. En ga dus niet klakkeloos met mensen in zee!

Maar zeker bedankt voor je reaktie :-)
Volg datum > Datum: donderdag 20 mei 2010, 11:2720-5-10 11:27 Nr:203604
Volg auteur > Van: Veroniqe Opwaarderen Re:203601
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Hiel landende haflinger Structuur
Veroniqe
Nederland


5 berichten
sinds 20-5-2010


Piet:

ik heb haar hielen al heel laag maar ze groeien zo snel dat het bijna niet meer is bij te houden. Als ik ze nog lager doe dan rasp ik in de de hoefbal!
Als ik het vergelijk met het andere paardje groeien deze exstreem snel en zijn ze echt super hard. Bij de andere gingen we net zo veel naar buiten de weg op als met deze.
Hoe kan het dat er zoveel verschil in de hardheid en de snelheid van het groeien?

ik heb de rasp nu nog geen jaar en doe er 1 paard mee hij voelt nog wel heel scherp.
Maar ook de steunsels zijn zo hard kom ik ook bijna niet door met de mesjes (slijp ik elke keer na gebruik met slijpsteen van hier)
Volg datum > Datum: donderdag 20 mei 2010, 14:2820-5-10 14:28 Nr:203623
Volg auteur > Van: Veroniqe Opwaarderen Re:203608
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Hiel landende haflinger Structuur
Veroniqe
Nederland


5 berichten
sinds 20-5-2010

ik heb wel vertrouwen in mijn bekapper maar als mensen roepen over de spieren enzo dat is weer meer onbekend terein voor mij en wil ik wel weten als ik een vreemde bij mijn paard haal of dat wel de juiste persoon is ik vertrouw niet zomaar iemand.
Heb al slechte ervaringen gehad omdat ik die personen vertrouwde nou he er wel van geleerd.

Verder kan ik het wel alleen doen maar als ik twijfel of als ik door mijn slechte rug het even niet aankan laat ik bekapper komen maar het groeit echt snel en het is zo hard Grinn! wat zeker wel goed is maar pfffffff

Maar als ik het goed wil doen moet de bakapper elke 2 tot 3 weken komen en dan ben ik al aan de late kant.
maar dat apperaat hoe kom je daaraan en wat kost het kan me het niet voorstellen namelijk.
Je leest nu alle berichten van "Veroniqe"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
5 berichten
Pagina 1½ van 1
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact