InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
137 berichten
Pagina 8½ van 10
Je leest nu alle berichten van "Debbie"
Volg datum > Datum: zondag 16 mei 2010, 19:2816-5-10 19:28 Nr:203083
Volg auteur > Van: Debbie Opwaarderen Re:203052
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: tekenbeten voorkomen, behandelen? Structuur

Debbie
teteringen
Nederland

Jarig op 13-9

137 berichten
sinds 20-4-2006
De werkzame stof van butox pour on is deltamethrin. Het lijkt er op dat het een middel om op te smeren is en zou 6 weken moeten werken???
niemand hier ervaring mee? kennis van?
over pulvirado heb ik niks op internet gevonden (maar dat ik het niet kan vinden zegt niet heel veel hoor).
Tja als het om teken of dazen gaat ben ik op eens een heel stuk minder diervriendelijk vrees ik :-8


groetjes deborah



Volg datum > Datum: zondag 16 mei 2010, 19:3816-5-10 19:38 Nr:203084
Volg auteur > Van: Debbie Opwaarderen Re:192387
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Wit vlekje bij oog Structuur

Debbie
teteringen
Nederland

Jarig op 13-9

137 berichten
sinds 20-4-2006
hoi allemaal,

ben blij om te melden dat het witte vlekje inmiddels alweer minder groot en minder wit is. aan haar linker oog begon ook al een klein vlekje en die is nu al helemaal weg.
Ze krijgen nu ruim een maand geen hooi meer... zal dat het dan toch geweest zijn? nou ja ik ben blij dat het nu weg trekt.

Groetjes Debbie
Volg datum > Datum: donderdag 20 mei 2010, 19:3120-5-10 19:31 Nr:203670
Volg auteur > Van: Debbie Opwaarderen Re:203619
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Queenie is vermagerd - geen wormen Structuur

Debbie
teteringen
Nederland

Jarig op 13-9

137 berichten
sinds 20-4-2006
Roos precies hetzelfde. Die is nu 12 en eigenlijk is het elke lente hetzelfde...
slecht door d'r vacht komen, dof, kale plekjes, sterk vermageren. 2 weken terug schrok ik ook weer zo. Het lijkt ook wel alsof je het ineens ziet. Nu 2 weken later lijkt ze weer wat bij te trekken maar elke rui periode maak ik me weer zorgen.
Volg datum > Datum: donderdag 17 juni 2010, 13:4017-6-10 13:40 Nr:207097
Volg auteur > Van: Debbie Opwaarderen
Volg onderwerp > Onderwerp: hoefschoenen Structuur

Debbie
teteringen
Nederland

Jarig op 13-9

137 berichten
sinds 20-4-2006
Hoi allemaal,

Vorige week vrijdag heb ik een fjordenpony bekapt van iemand anders. Ik heb al jaren ervaring met mijn eigen warmbloed paarden en ik was behoorlijk tevreden over het resultaat. Voorafgaand aan het bekappen liep deze pony al wat gevoelig maar naderhand werd het eigenlijk elke dag een beetje erger. Nu is het zo erg dat ze niet meer op het harde kan lopen(klein stukje naar de wei). In de bak en op het gras loopt ze prima.
Ik ben bang dat het een combinatie is van te kort bekapt en hoef bevangen. De eigenaar denkt er nu aan om de pony te helpen middels beslag. Ik denk daar anders over en wil voorstellen hoefschoenen te proberen.
Omdat mijn eigen paarden altijd prima lopen en dit mijn eerste keer is dat ik zoiets mee maak was ik nieuwsgierig naar jullie mening en ervaringen. Dusssss
Om te beginnen was ik nieuwsgierig naar of jullie denken dat een combinatie van hoefbevangenheid en een te korte bekapping de oorzaak kan zijn van dit probleem?
Daarnaast ben ik nieuwsgierig naar of jullie denken dat hoefschoenen een oplossing kan zijn en welke hoefschoenen jullie adviseren...
misschien is er zelfs iemand in de buurt die zijn hoefschoenen (een uurtje of zo) uit wil lenen om te kijken of het verlichting geeft?????
Wel knap lullig dat het bij de eerste keer dat ik een ander wil helpen het gelijk mis gaat maar ja. Aldoende leert men.
alvast bedankt voor het meedenken.
Groetjes Deborah
Volg datum > Datum: donderdag 17 juni 2010, 19:5717-6-10 19:57 Nr:207142
Volg auteur > Van: Debbie Opwaarderen Re:207102
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: hoefschoenen Structuur

Debbie
teteringen
Nederland

Jarig op 13-9

137 berichten
sinds 20-4-2006

Hoi Wil,

Ik heb de toon niet zover ingekort. Ik heb bij het bekappen de zool aangehouden en een beetje afgerond. De zool lijkt nu wat boller te staan waardoor deze dragend is geworden. Geen wonder dat het haar pijn doet natuurlijk.
De pony wordt ongeveer 5 keer per week gereden, staat in de padock of in de wij. Een echte fjord met overgewicht daar wordt aan gewerkt met een graaskorf en beperkt hooi.
Ik wil gewoon wel zien of hoefschoenen een positief effect hebben en ik overweeg 2 hoefschoentjes voor ( kan dat?) te doneren. In ieder geval als het de keuze wordt tussen beslaan of hoefschoenen dan.
Welke zijn goed en gemakkelijk in gebruik?
Groetjes Deborah
Je leest nu alle berichten van "Debbie"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
137 berichten
Pagina 8½ van 10
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact