InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
776 berichten
Pagina 24½ van 52
Je leest nu alle berichten van "Unartica"
Volg datum > Datum: zondag 20 december 2009, 15:5620-12-09 15:56 Nr:183178
Volg auteur > Van: Unartica Opwaarderen Re:183145
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Stofallergie?? Structuur

Unartica
Nederland

Jarig op 18-8

776 berichten
sinds 30-4-2007
Hier ook eentje die dampig wordt, maar dan voornamelijk in de zomer. Warme dagen zijn funest voor hem. Helaas heeft hij dan regelmatig hoestaanvallen ( allergische reactie op iets) waardoor de Ventipulmin niet meer voldoende werkt. Als je dit te lang achter elkaar geeft werkt het niet meer goed. Mijn veearts zegt juist dat je hem maximaal 10 dagen moet geven. Niet korter omdat het dan niet werkt, maar dus ook niet te lang. Vandaar dat hij elk jaar aan de Pretnison moet, waar ik ook niet blij mee ben. Maar volgens de veearts zit er niks anders op. Elke flinke hoestaanval beschadigd zijn longblaasjes waardoor de capaciteit van zijn longen steeds minder goed wordt. Volgens hem blijft dan alleen de Pretnison over om daadkrachtig op te treden.
Het is echt heel sneu om te zien. Ik heb probeer hem een beetje te helpen door het maken van een hoestdrank, of het geven van spul tegen hoesten van Groene Os (ben ff de naam kwijt).

Groetjes Jolanda
Volg datum > Datum: dinsdag 22 december 2009, 10:5822-12-09 10:58 Nr:183440
Volg auteur > Van: Unartica Opwaarderen Re:183248
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: sneeuw Structuur

Unartica
Nederland

Jarig op 18-8

776 berichten
sinds 30-4-2007
Bedankt weer voor de tips! Het is echt een aandoening om wanhopig van te worden. Ik heb al zoveel geprobeerd, van de ene stinkende zalf tot de andere haha. Van die knoflook en sinaasappels dat wist ik nog niet. Ik weet alleen niet of vriendlief daar blij van wordt hahaha. Weet je ook de reden dat de sinaasappels op nuchtere maag moeten worden gegeten?

Ik had vrijdagavond weer heel erg last, en toen heb ik uit pure wanhoop een coltpack uit de vriezer erop gelegd. Toen mijn tenen ijskoud waren had ik er geen last meer van :-P. Ik merk dat vooral de overgangen van buiten naar binnen (koud naar warm) pijn veroorzaken. Door mijn voeten heel koud te houden als ik binnen ben lijkt het vooralsnog weer onder controle te zijn. Of het goed is weet ik niet, maar het helpt vooralsnog het beste. Ik kijk nu alweer uit naar het voorjaar!

Groetjes Jolanda
Je leest nu alle berichten van "Unartica"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
776 berichten
Pagina 24½ van 52
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact