Gisteren trof ik mijn paard aan met ijspegels in haar vacht! Ik heb ze lekker laten zitten, want ze zaten muurvast en mijn paard vond het niet prettig als ik er aan zat. Ik heb even de haren van elkaar geduwd en het was lekker warm en droog onder de pegeltjes

.
Deze week de eerste pogingen gedaan om mijn 2,5 jarige voor een sleetje te zetten, zodat zij ons kan helpen met hooi sjouwen. De paarden staan een eindje van de bewoonde wereld, dus is het lastig er met de auto te komen (normaal gesproken kan het wel, maar nu met de sneeuw niet). Zo doet dit jonkie ook nog wat nuttigs, want van andere dingen komt inderdaad vrij weinig tot niets.
Wij hebben 1 hectare die we niet gebruikt hebben toen het zo regende en dus is dit stuk niet kapotgelopen, maar mooi vlak. Hier laat ik de paarden regelmatig op los, lekker crossen en gek doen. Ze vinden het prachtig!
Tsja, da's (helaas) zo'n beetje alle beweging die ze hier krijgen op dit moment...

.