Herman schreef op zondag 25 oktober 2009, 15:35:
> Één keer nog wil ik in dit topic een serieuze reaktie plaatsen.
>
> Ik lees een ziekelijke haat. Ik voel een ontembare agressie. Ik
> ruik wezenloze frustratie.
> Krachttermen en scheldtirades worden afgevuurd.
> Fotoreportages - door anderen ooit op PN geplaatst - worden
> opgevist om daar god weet wat mee te willen "bewijzen".
> Zelfs op Youtube wordt een commentaartje geschreven om dan op
> PN te laten uitschijnen dat ook "anderen" dezelfde mening zijn
> toegedaan als hun pseudo-intellectualistish kippengekakel.
Zelfs op tjoep tjoep.. jongens toch, beetje een griezelig sprookje aan het worden hoor..ziekelijke haat, ontembare agressie?! Hallo, 't is maar gelul op een forum..
Ik krijg vooral de indruk dat dit hele 'Eddy is een onbegrepen slachtoffer (wonderkind?)' zich vooral in jullie hoofd afspeelt.
Klik maar eens terug omhoog naar daar waar die paar (schaarse) inhoudelijke reacties of de foto's en film staan, daar is aanvankelijk niet één bij die onbeleefd was. Ze hebben echter wél allemaal een onbeleefd antwoord gekregen.
En vervolgens is het rel.. ja wat wil je?
Wat wil je der eigenlijk mee, dat was mijn vraag al bladzijden terug, ik vat het nog steeds niet hoor.
Mensen wat leren via foto's of een filmpje waar geen uitleg bij is? Al eens gelezen wat de eerste zin is in de post die dan wel uitleg geeft? Niet bepaald uitnodigend voor de argeloze forumlezer die misschien toch wat wou leren.
Reclame voor je eigen site? Die bestaat niet als ik het goed begrijp.. en de zieltjes op dit forum zijn al gewonnen voor
anders met paarden. Als het daar om gaat kan je beter eens in de lokale LRV piste gaan post vatten.
Of wilde je gewoon zeggen: hé ik ben een site aan't maken. Wel prima, vooral doen, maar moet dat dan echt via dit soort klucht?
Ik ben hier gewoonlijk geen schrijver, maar vandaag geef ik Eddy gelijk, 't is ontspannend
