Piet schreef op donderdag 18 juni 2009, 8:39:
> Spirithorses schreef op donderdag 18 juni 2009, 8:15:
>
>> Unartica schreef op woensdag 17 juni 2009, 11:00:

>> groet, Pien
>
> Het is natuurlijk een zeer interessant verhaal, in hoeverre
> volg jij zijn advies Pien?
Hmm, Jack en ik zijn minder gedreven dan Gerrit maar we hebben veel samen geboomd, ideeën/ervaringen uitgewisseld, enorm veel aan zijn adviezen gehad en er ook voor het grootste deel mee gewerkt.
Het heeft bij Puck in elk geval geholpen haar van haar chronische
hoefbevangenheid af te krijgen hoewel we haar geen kool ed gevoerd hebben (dat is namelijk vrij nieuw in de behandeling). Een aantal andere punten pasten wij wel al toe en met succes dus.
Het schijnt dat dit dieet hetzelfde is als het Moermandieet bij mensen (al heb ik daar geen ervaring mee). Jack en ik hebben veel vertrouwen in het oordeel van Gerrit, die man is zó gedreven en erop gericht die problemen aan te pakken terwijl hij altijd bescheiden blijft en geen last heeft van ene te groot ego. Hem gaat het dus écht om de paarden.
Groet, Pien