InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
989 berichten
Pagina 32½ van 66
Je leest nu alle berichten van "vagebond"
Volg datum > Datum: dinsdag 31 maart 2009, 20:3531-3-09 20:35 Nr:162063
Volg auteur > Van: vagebond Opwaarderen Re:162043
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Dr Cook ombouwen naar sidepull Structuur
vagebond
Nederland


989 berichten
sinds 24-4-2007
Anja Seijn schreef op maandag 30 maart 2009, 23:12:

> AMA schreef op maandag 30 maart 2009, 12:46:
>
>> AMA schreef op maandag 30 maart 2009, 12:30:

> daarvoor minstens een uur of 16 per dag. Dan moet hij toch ook
> nadenken of zich op zijn minst schuldig voelen dat die paarden
> zo vaak binnen staan of ben ik nu helemaal gek aan het worden?
> Ik snap dat echt niet!

Nee hoor, er zijn nogal wat gasten die oogkleppen ophebben. Hun paarden zijn luxe sportpaarden, jouw paarden zijn recreatiepaarden,in hun ogen, en daar heb je het antwoord al. Zijn paarden op stal, jouw paarden buiten, haha. Hier hetzelfde hoor, tegenover mij zit een pensionstal, je ziet er bijna nooit een paard buiten, of ze moeten inmiddels gestopt zijn, geintje! Straks in de zomer lopen ze weer buiten, nooit vroeg in de ochtend, altijd later. zo raar.
Volg datum > Datum: zaterdag 4 april 2009, 16:434-4-09 16:43 Nr:162270
Volg auteur > Van: vagebond Opwaarderen Re:162262
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Hoefmesjes slijpen Structuur
vagebond
Nederland


989 berichten
sinds 24-4-2007
Els Kleverlaan schreef op zaterdag 4 april 2009, 15:20:

> Palmans schreef op zaterdag 4 april 2009, 15:09:
>
>> AMA schreef op zaterdag 4 april 2009, 0:06:

>
> Met vriendelijke groet,
>
> Els Kleverlaan.

Het lukte mij ook niet om de mesjes te slijpen totdat iemand het even voordeed. Een hoek van 15graden aanhouden en 1 kant opslijpen, nu slijp ik echt alles ermee, ook de vleesmessen van de honden.
Volg datum > Datum: dinsdag 7 april 2009, 20:197-4-09 20:19 Nr:162489
Volg auteur > Van: vagebond Opwaarderen Re:162477
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Even alle tips rond zandkoliek op een rijtje? Structuur
vagebond
Nederland


989 berichten
sinds 24-4-2007
trea hoex schreef op dinsdag 7 april 2009, 16:53:

> Grietsje schreef op dinsdag 7 april 2009, 15:17:
>
>> Ik ben nog steeds in de weer om mijn zandetertje wat zandvrij

> betaald heb.
>
> En als 3e lijnzaad (wel zelf koken. Lijnzaadolie schijnt niks
> meer te binden)

De husk moet met 2l water aangelengd worden, dat heb ik nog nooit gedaan. Echter, na de zoveelste verstoppingskoliek durf ik niet meer zomaar een schep husk door de geweekte grasbrok te doen. Ik moet t eerdaags weer doen, want er valt van alles uit de populieren in de bak, blijkbaar zo lekker, dat ze t allebei opvreten. T s een soort plakspul. Alleen de shetten vreten dat weer niet, hoera! Bovendien vreten ze alles langs de bakrand, ze blijven vreten, ook al stop ik ze vol met hooi, en daar worden ze weer kogeltje rond van. Paraffine olie geef ik de paarden nu elke dag een half kopje ook ter voorkoming van koliek. Ondanks de paraffine blijft de mest hetzelfde. Ik kan alles iets goedkoper inkopen via groothandels, maar dat scheelt een paar euro per artikel. De husk is zuinig in gebruik vergeleken met andere produkten. Gr. Ingrid
Volg datum > Datum: woensdag 8 april 2009, 15:488-4-09 15:48 Nr:162525
Volg auteur > Van: vagebond Opwaarderen
Volg onderwerp > Onderwerp: vacuum verpakt hooi Structuur
vagebond
Nederland


989 berichten
sinds 24-4-2007
Een kennis van mij voert vacuum verpakt hooi, voordeel is dat je veel kunt opslaan, zodra je t opensnijdt, springt het volume erin. Je kunt kiezen tussen een aantal soorten. Is er hier al iemand die het voert mss. Het komt uit Gassel bij Nijmegen, paardengras.nl. Kosten vallen ook mee, 3 euro als je t gaat halen, 3,50 voor aan huis brengen. Gr. Ingrid
Volg datum > Datum: woensdag 8 april 2009, 18:588-4-09 18:58 Nr:162534
Volg auteur > Van: vagebond Opwaarderen Re:162530
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Even alle tips rond zandkoliek op een rijtje? Structuur
vagebond
Nederland


989 berichten
sinds 24-4-2007
Arabesk schreef op woensdag 8 april 2009, 18:02:

> Zelf controleren op zand in mest:
>
> Neem een emmer met water, doe daar vier grote of vijf kleine
> keutels in, knijp deze fijn en 'spoel ze uit'. Water en
> drijvende mest afgieten en onderin zie je dan hoeveel zand erin
> zat. Als het meer is dan een halve theelepen moet je actie
> ondernemen.
>
> Wij hebben toch maar sandclear besteld.

Ik geef Goofy nu 1.5 week paraffineolie. Ik zal eens bellen met de da, mss dat ik t tegelijk met de husk voortaan in ieder geval wel ga geven. Hoe zit t dan met olijfolie? Dat kon volgens de da geen kwaad. Ik heb nu weer de aanbieding van naf 3,6,9 omega olie gekocht bij de paardendrogist. Die was 24,95, plus verzendkosten, 3,25. Mss ga ik die wel geven.
De husk was laatst in de reklame bij Nml health, dus nu heb ik 4 emmers staan. Shit, geen idee meer wat het kostte. Ik let wel op de aanbiedingen, bij de Paardendrogist is het ook wel eens in de aanbieding. Ik stop maar direkt met de paraffineolie weer. Aargh, het is wat om die beesten in leven te houden, pffff.
Volg datum > Datum: woensdag 8 april 2009, 19:028-4-09 19:02 Nr:162535
Volg auteur > Van: vagebond Opwaarderen Re:162526
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Vitaminekoek Structuur
vagebond
Nederland


989 berichten
sinds 24-4-2007
Machteld Jansen schreef op woensdag 8 april 2009, 16:47:

> clarissa ruijgrok schreef op maandag 6 april 2009, 17:00:
>
>> Zoe Veurman schreef op maandag 6 april 2009, 16:45:

>
> Volgens mij zitten daar vitaminen en mineralen in de verkeerde
> verhoudingen in. Kun je beter niks geven, anders kunnen ze daar
> weer tekorten door krijgen.

Ik heb die pavo dingen in de kliko gemikt vorig jaar. Er zit heel veel zetmeel en suikers in, ik gaf ze aan mijn hypergevoelige fructaan- en eiwit beesten. Bij de winkel waar ik ze kocht, zeiden ze juist dat het gezond was voor shetten en bevangengevoelige paarden. Tja, en ik geloofde t weer, totdat iemand mij erop wees. Weg met die dingen. Ik geef ze nu geweekte grasbrok om de medicatie doorheen te doen en dat gaat goed.
Je leest nu alle berichten van "vagebond"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
989 berichten
Pagina 32½ van 66
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact