Anja Seijn schreef op zondag 22 maart 2009, 23:54:
Proficiat Anja!! Echt leuk om je verslag te lezen!
Doe maar rustig aan, en hou je niet in de dekens nog eens terug op te leggen als je geen schuilplaats hebt en ze gaan rillen of je voelt je er niet lekker bij.
Toen ik met Lolita de deken er voor de allerlaatste keer afhaalde was het begin april, ze was al grotendeels verhaard (wat wil je, onder een deken, ze had het natuurlijk warm gehad) en toen kwam er toch weer nachtvorst... dan heeft ze één nacht licht gerild, enkel de boegspieren zag ik bewegen, zijzelf was echter helemaal niet zielig en ik heb het deken niet meer opgelegd toen... Nu krijgt ze elke winter een teddybeervacht hoor. En die is nu (bij alledrie) al redelijk uitgedund met het verharen, en toen het daarnet zo begon te regenen ging Huppel wel enorm aan het bokken en rennen, en mama deed mee (ongelooflijk, ze kan bewegen als ze wil!) ik denk omdat het wel wat koud was zo ineens in die kortere vacht. Maar nu staan ze gewoon weer hooi te eten buiten.
Wat jij nu meemaakt is bij mij euh... vier? jaar geleden. Echt leuk! En geloof mij, ze kunnen veel meer kou en nat verdragen dan je denkt. Sinds ik dat hier aan huis live zie gebeuren vertel ik aan iedereen die het horen wil dat als ze de neiging voelen om naar de dierenbescherming te bellen voor paarden die in de winter buiten op de wei staan ze al eigenlijk beter zouden bellen wanneer paarden in de zomer zonder schuilstal staan... Dan pas zie ik de mijne naar binnen galopperen. Maar regen, hagel, sneeuw? Het moet al heel erg zijn eer ze daarvoor binnen komen.
O, en hoe je vertelt over hoe de
krachtvoerstop er voor zorgde dat je ze niet meer op stal zette... Hilarisch!
Groetjes en nog veel plezier,
Nathalie