InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
80 berichten
Pagina 3½ van 6
Je leest nu alle berichten van "Helene E"
Volg datum > Datum: maandag 12 januari 2009, 0:1412-1-09 00:14 Nr:155413
Volg auteur > Van: Helene E Opwaarderen Re:155204
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Duim voor me :) Structuur
Helene E
Barcelona
EspaƱa

Jarig op 3-4

80 berichten
sinds 26-8-2008
Realist schreef op zondag 11 januari 2009, 13:59:

>>>
>>>>> Nu ben ik 29 leer elke dag nog zoveel meer bij, weet ook dat
>>>>> als ik op mijn 14de wist wat ik nu wist dat ik het allemaal

>>> weer lekker belegt..
>>> Euh wat weet jij van mijn emoties? is dat de rede dat wij
>>> fokken? O nee eigenlijk wil ik gewoon terug naar de my little
>>> pony maar ben er nu te oud voor dus moet ik het doen met

het

> gereageert zoals Peter dat hier doet.
> Leuk gesprek krijg je dan.....
>
> Emma

Dank je iedereen en emma. ik ben blij en dat kan niemand verpesten. Het is niet de eerste hengst die ik in me handen heb. Ik heb heel wat paardjes opgevoed, die allemaal een voor een super dieren zijn geworden.
Wat mijn weide betreft valt er weinig te zeggen. Als je er niet bent geweest weet je niet waar je het over hebt, dus daar voel ik me niet door geraakt.
Er zijn altijd mensen die denken meer te weten dan andere en daarom hun eigen fouten niet kunnen zien.

BTW ik wil hier verder weinig aandacht aan bsteden. laten we het een leuk topic houden:)

Verder gaat het super met hem. Hij staat nu lekker buiten en kan lekker neusen met zijn buren. Tis miss nog niet super, maar nog een paar maandjes en dan kan die de wei op voor de rest van zijn leven :)

phoe zijn bloedlijnen. Ik heb zijn mammie gezien en ik kan goede papieren regelen, maar eigelijk konden mij die papieren weinig doen. Ik wil niet naar shows met hem. Volgent jaar voorjaar kan ie toch geen babietjes meer krijgen. (wel dekken maar niet verwekken ;-) )
Het enige wat ik met hem wil is gnieten en mij en het paard ontwikkelen :)
Hij is niet super typisch arabisch. Hij heeft geen grote gebogen oren en maar kleine neusgaatjes. wel lange benen, mooie ronde billen en hij kan enorm dansen.

ben vandaag lekker met hem bezig geweest en hij begint nu meer op zijn eigen benen te lopen. Hij mag niet tegen me hangen en ik laat hem meestal naast me lopen met wat ruimte.
Ik heb hem eerst geleerd wat afstand houden is en daarna heb ik hem gevraagt te komen. <hem lekker geknuffelt en ben ik wat gaan parellien. dat deed ie super. beetje bij beetje wordt ie wel wat subtieler en meer respectvol :)

Foto's is lastig, want ik weet niet waar en hoe ik ze moet platsen, maar als iemand mij helpt heb ik er een hele berg :)

Liefs (en Marleen dont worry een e mag je best af en toe vergeten :))

Helene
Je leest nu alle berichten van "Helene E"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
80 berichten
Pagina 3½ van 6
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact