Katrien Imbrechts schreef op vrijdag 2 januari 2009, 10:43:
> Nu ik dan toch bezig ben met schrijven, ineens deze vraag
> ook....
> ff ter info, onze paarden eten uitsluitend hooi (gras in de

> Het veulen is alert, maar niet 'vinnig' (ook te maken met de
> toestand van de wei, spelen doet nu geen één) het staat de hele
> tijd hooi te eten en drinkt voldoende.
> bedankt, Katrien
Ja hoor Katrien , ik durf mijn nek wel uit te steken.
Ik zou het dom vinden een veulen in de winter niets bij te geven omdat iemand beweerd dat brok slecht is , zeker als je al geen analyse kan laten doen over je hooi.
In tegenstelling tot wat hier steeds beweerd wordt vind IK dat lang niet elk paard en al zeker geen veulen genoeg heeft aan alleen hooi en een liksteen.
Kijk eens op deze site :
http://www.plankenbrughoeve.be/voeding.htmDaar is vast wel iets te vinden waarmee men met een anti brok gedachte leven kan.
Want net als dat gras verschilt door de vele verschillende factoren .... kan je alle soorten brok ook niet over een kam scheren en afkraken.
Wat nodig is is nodig en je veulen kan (net als elk ander paard) wel eens iets meer nodig hebben dan jij in je hooi kan bieden.