InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
125 berichten
Pagina 6½ van 9
Je leest nu alle berichten van "izi"
Volg datum > Datum: donderdag 20 november 2008, 12:1620-11-08 12:16 Nr:148918
Volg auteur > Van: izi Opwaarderen
Volg onderwerp > Onderwerp: mn kleine weitje omtoveren in een klein paradijsje... Structuur
izi
Nederland


125 berichten
sinds 4-10-2006
mijn paard staat op een kleine wei (zo'n 700m2) wat momenteel alleen nog maar blubber is,hierdoor moet ze ook snachts op stal nu ivm mokgevoeligheid.

ik wil een deel van mijn wei bestraten en een deel afgraven en vervangen door een zandbodem.
helaas kan ik dit niet met het gehele oppervlakte doen,mijn wei ligt langs een sloot waar jaarlijks gemaaid moet worden,en als ik langs die slootkant ook zand maak dan ben ik bang dat de tractor alles stuk zal rijden,mochten jullie hier tips voor hebben dan hoor ik dat graag,de tractor moet namelijk door mijn landje heen om te kunnen maaien,dus het stuk langs de sloot wou ik gewoon gras laten.(ik dacht aan een stuk van 5m breed langs de hele slootkant,zo kan de trekker er ook weer achteruit uitrijden)

ik wil van de 700m2 zo'n 100m2 paddock maken,en 50m2 bestrating.
ook wil ik een schuilgelenheid maken en daar zoek ik nog tips voor,ik dacht zelf aan enkel 2 of 3 schuttingdelen,maar heb je hier ook een vergunning voor nodig om dit te plaatsen?

ik ben ook bang dat de paarden aan het hout zullen gaan knagen,en had al gedacht om anders een geraamte van hout te maken en daar tegen aan golfplaten te monteren,is dat een goed idee?

wat ik me ook nog afvraag;wat is het handigst?de schuilplek maken op het zand gedeelte of op het verharde gedeelte?

zijn er verder nog dingen waar ik rekening mee moet houden?alle tips zijn welkom.

als alles klaar is dan komt er een shetlandertje bij en blijven ze lekker dag en nacht buiten samen!
Volg datum > Datum: donderdag 20 november 2008, 12:3220-11-08 12:32 Nr:148920
Volg auteur > Van: izi Opwaarderen Re:148918
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: mn kleine weitje omtoveren in een klein paradijsje... Structuur
izi
Nederland


125 berichten
sinds 4-10-2006
oep......foutje,2x geplaatst!

wil er nog even bij zeggen dat ik weet dat een wei van 700m2 erg klein is,maar dat het hier in de omgeving de enige (!!!) mogelijkheid is waar mijn paard dag en nacht buiten kan lopen,en waar ik ook zelf kan bepalen wat ik voer.
Je leest nu alle berichten van "izi"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
125 berichten
Pagina 6½ van 9
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact