Herman schreef op woensdag 19 november 2008, 21:31:
> Sieta schreef op woensdag 19 november 2008, 20:16:
>
>> Jongens.. het lijkt me nou toch wel duidelijk dat ze gewoon

> Zéker als ze in haar koppige eigenwaan blijft volharden.
> _______
> Herman
> "Art in Nature - Nature is Art"
Daar heb je gelijk in Herman, mensen moeten hier inderdaad voor gewaarschuwd worden. Er is nu zovaak geprobeerd met haar te praten, maar uit alles wat ze doet en zegt blijkt wel dat ze geestelijk gewoon ziek is. Ik wilde eigenlijk alleen even uitten dat het geen enkele zin meer heeft om met haar een discussie aan te gaan en eindeloos lang op haar berichten te reageren. Omdat het dus niet tot haar door gaat dringen, ze ziet de realiteit niet zoals wij die allemaal wel zien en heeft haar eigen waarheid. Ik vind het zelf enorm vermoeiend om haar berichten te lezen en daar dan ook nog op in te moeten gaan lijkt me helemáál vermoeiend

We bereiken alleen iets door haar praktijken bekend te maken.
Niemand van ons kan haar helpen. Het is te hopen dat het zo snel mogelijk fout gaat, zodat er hulpverlening in het spel kan komen. Ik vind het ronduit gevaarlijk dat zij mensen adviseert, op spiritueel gebied en op het gebied van paarden.
Ik denk dat de site van 'belazerd op het net' al een goede stap is. Deze wordt nu onderaan weergegeven als je googled op haar naam. Iemand die een beetje energie steekt in het zoeken van informatie over de persoon die hij om hulp vraagt, kan deze gegevens vinden.
Groetjes, franca