InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
11530 berichten
Pagina 413½ van 769
Je leest nu alle berichten van "Piet"
Volg datum > Datum: zaterdag 26 juli 2008, 16:3426-7-08 16:34 Nr:134627
Volg auteur > Van: Piet Opwaarderen Re:134625
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: paard net iets te mager Structuur

Piet
Homepage
Terneuzen home, Koewacht werk
Nederland

Jarig op 8-7

11530 berichten
sinds 11-12-2003
charlot van r schreef op zaterdag 26 juli 2008, 16:02:

> hallo allemaal,
> Tijdje geleden dat ik geschreven heb, maar ik heb het net iets
> té druk. Ik geef om de twee weken kamp en dat is wel een

> nacht te kijken naar de anderen, dus dat is toch al een
> positief punt.
> groetjes
> Charlot
Een paard moet kunnen leven van gras en hooi, dat ze afvalt is normaal. desnoods iets meer gras geven. Haar hele spijsvertering moet weer leren om elk stukje voeding eruit op te nemen en dat kan langer duren dan je denkt.
Ik zou zeker nu niks bijvoeren en bietenpulp evt in overweging nemen voor de winter, mocht ze echt te mager worden. Daar zit iets meer voedingswaarde in dan in hooi.
Als ze niet bij de tinkers loopt, zal ze ook geen last van hebben. Wormen vliegen niet over hoor.

Piet
Volg datum > Datum: zaterdag 26 juli 2008, 18:3926-7-08 18:39 Nr:134639
Volg auteur > Van: Piet Opwaarderen Re:134635
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Verslag zes weken Parellicursus: Nathalie in Colorado Structuur

Piet
Homepage
Terneuzen home, Koewacht werk
Nederland

Jarig op 8-7

11530 berichten
sinds 11-12-2003
Nathalie Lagasse schreef op zaterdag 26 juli 2008, 17:32:

> Gisteren kampvuur met Pat! Grappig, hoe hij daar met zijn
> gitaar zit tussen twee professionele muzikanten (Tim Sullivan
> en een zekere Carl) en een goede hobbyist (Sam uit Australie,

> Berin mee! Een andere instructeur die niet wist wat we aan het
> doen geweest waren en dus volledig 'groen' was. En het lukte! Naar rechts sturen, kwart cirkel stap, kwart cirkel draf, kwart cirkel stap, kwart cirkel draf, van richting veranderen, volledige cirkel draf, een volledige spin (!), een hele cirkel galop en terugkomen ('good boy!). Grappig. En leerzaam. Ik heb deze namiddag ook liberty gedaan met Zap, ging goed, ook cirkels dicht bij mij (ik heb dat niet graag dat ze zo tegen de rand van de round pen plakken, wil het ook zonder omheining kunnen) tot in galop. Maar dus zeker geen spins, want dat mag pas als de change of direction echt perfect gaat, en dat is nog niet zo. Eerst mijn draw nog beter krijgen (is al goed nochtans, we komen goed overeen).
>
> Vandaag kwam Linda Parelli met Remmer voorbij en hebben we ook een uur Q&A met haar gehad, heeft ze weer inspirerende dingen verteld ook... Ze blijft fantastisch voor mij, zo sympathiek en eerlijk en open. En goed!

Ah, "how horses learn" en "beleefdheid met voer"....
Ik ben er van overtuigd, kan lang duren of kort, dat Parelli uiteindelijk bij positive reinforcement terecht komt. (Kan bijna niet anders als er wetenschappelijke inzichten in verwerkt worden, met zoveel zoeken naar vernieuwing en verbetering kunnen die niet uitblijven)
Vertel eens, hoe vindt Parelli dat paarden leren en wat wordt in de praktijk verstaan onder beleefdheid met voer?

Piet
Krom past niet op recht
Je leest nu alle berichten van "Piet"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
11530 berichten
Pagina 413½ van 769
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact