Piet schreef op woensdag 11 juni 2008, 12:22:
> Als je nou niet in je eerste bericht hier je ogen uit
> je kop had staan liegen om de boel voor de forumlezer
> naar een 'aanvaardbaar' peil te trekken, want papier is

> dat er kritiek op onze demo is, ik dacht dat we het
> goed deden, hoe kan ik het voortaan paardgerichter doen"
> Piet
>
Ik snap Piet. Hij is gevraagd om zijn anti-hoefijzer gedachtengoed uit te dragen en komt met een heel duidelijke missie op een evenement vanuit die achtergrond. Hij staat daar temidden van de andere demo-deelnemers voor iets waar zijn ziel en zaligheid in ligt, de reden waarom hij gevraagd is en ziet dan beslagen hoeven op de demodag waar hij zelf aan deelneemt met het tegenovergestelde 'programma'.
Ik snap 2 lazy7. Ze zijn gevraagd om hun bitloze drukloze (?) gedachtengoed uit te dragen en komen met een heel duidelijke missie op een evenement vanuit die achtergrond. Hoefbeslag is voor hun geen prioriteit, daar ligt hun ziel en zaligheid niet, die ligt bij het bit- en drukloos rijden, een prachtig streven en ik heb genoten van de foto's.
Ik snap Eddy ergens ook wel, hij is ook maar een mens en hij ging de dag van zijn leven maken. Dat bleek op de valreep nogal moeilijk te worden. Hij wilde de dag gevarieerd gevuld krijgen met NH-achtige programma-onderdelen en dat ging nu even (onvoorzien) over allerlei verschillende principes heen.
Ik hoop dat hiermee het belang van de nuance is aangetoond. Niets is zwart of wit, hartstikke fout of alleen maar goed. Mensen maken fouten, hebben verschillende handelwijzen, pakken dingen verschillend aan. Omstandigheden variëren. Zo'n demodag is ook om te leren. Ik denk dat er een hoop te leren valt, óók uit deze ogenschijnlijk nare nasleep. We zijn allemaal mensen.
Met twee maten meten is verwarrend en tast de geloofwaardigheid aan.
Rigide zijn slaat geen brug.
Tis net als teugelcontact:
Met druk (schelden) ontvang je hardheid terug.
Met souplesse ontvang je souplesse terug.
He wat een slap stukje, ik krijg het niet scherp genoeg geformuleerd merk ik.