Anita Cats schreef op maandag 9 juni 2008, 10:55:
> Het was een leuk weekend, en erg gezellig!
> Tentjes niet opgezet, zaterdag was het regenachtig, dus we
> mochten op de hooizolder slapen.

Zulke mooie foto's Anita!!
Als ik jouw was kocht ik nog wat extra geheugen voor ...500 foto's?!
Ik heb genoten van alles!!
Van de gastvrijheid van alle mensen!
Echt ongelovelijk dat ze in de stress van alles de tijd hadden om even met je te praten.
Ik heb een halve lezing meegemaakt , en vond het jammer dat ik zo graag de paardjes in de piste zag.
Heb veel gemist.....
Dikke pluim voor de leerlingen van Eddy die dit zomaar durfden te doen!
Te laten zien wat ze al geleerd hadden , en wat hun paarden al bereikt hebben!Voor zoon een groot publiek!!!
Stuk voor stuk allemaal mensen met echt veel doorzettingsvermogen en onzettend veel liefde voor hun paardje!!!!
Jolien , 12 jaarYes!Yes!Yes! Super gedaan meis!!! Wat een lef!
Linda en Rudy,wat hebben jullie al veel bereikt in zo weinig tijd! Samen met alle vrijwilligers van de poedertoren , chapeau!!
Alles was mooi , het hengstenspel , de demo's van Jossy[ ocharme , met de tranen in zijn ogen wat ik hoorde...], het clickeren van Pietje .
In eerste instantie vond ik het ook erg leuk dat Nathalie met Mike en Inge aan de slag ging , vooral vanwege je topic hier , maar vond het jammer te horen dat je een beetje hetzelfde idee kreeg van de demo als ik.
Gewoon jammer dat je niet verder kon gaan , en meer van het uiteindelijke doel bereikt hebt.
Eddy , je hebt het echt super gedaan , ook al stonden de merries af en toe in de weg!! En geef Hilde een kus op haar achterhoofd van mij!!!
Het was super gezellig , en ik kom volgend jaar zeker weer!!!!
Gr Esther