InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
89 berichten
Pagina 2½ van 6
Je leest nu alle berichten van "Julie_Uranie"
Volg datum > Datum: donderdag 3 april 2008, 13:383-4-08 13:38 Nr:120709
Volg auteur > Van: Julie_Uranie Opwaarderen Re:120701
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: de lente is in het land (gat) :-) Structuur

Julie_Uranie
Berlaar
Belgie

Jarig op 14-5

89 berichten
sinds 5-3-2008
Eva Saegerman schreef op donderdag 3 april 2008, 13:00:

> charlot van r schreef op donderdag 3 april 2008, 12:56:
>
>> Spirithorses schreef op donderdag 3 april 2008, 11:57:

>> Zal dus toch een tinker worden anders;-).
>
> je hoort dat dus ook meer dat een merrie lekker door de knieen
> gaat voor shetsex

Wij hebben hierthuis een mini shet hengstje (70cm hoog) en die staat bij een shetland merrie (+/- 95cm) en een mini appaloosa merrie (+/- 98cm) maar hij krijgt die toch niet gedekt hoor, hij is te klein :-P
Wel probeert hij de merries te laten liggen door in hun achterbenen te bijten maar heb de merrietjes nog nooit zelf weten gaan liggen om gedekt te worden. Achja het hoeft ook niet dat er veulens van komen, komen er dan is dat ook leuk, komen er geen tja dan is dat ook maa zo :-)
Volg datum > Datum: zondag 6 april 2008, 18:446-4-08 18:44 Nr:121117
Volg auteur > Van: Julie_Uranie Opwaarderen Re:121107
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: physsilium vezels Structuur

Julie_Uranie
Berlaar
Belgie

Jarig op 14-5

89 berichten
sinds 5-3-2008
Wij hebben ons shettie hengstje ook een tijdje psyliumzaadjes gegeven, wij namen gewoon 1 koffieleepeltje en deden dit onder het eten (dus gewoon droog) nu krijgen ze hier wel altijd bietenpulp met wat korrel onder, dat was ook veel handiger als we dingen onder het eten moesten geven, dan bleef dit aan de pulp kleven. Maar wij gaven het dus altijd droog en eigenlijk nooit problemen mee gehad.
Volg datum > Datum: maandag 7 april 2008, 17:227-4-08 17:22 Nr:121275
Volg auteur > Van: Julie_Uranie Opwaarderen Re:121267
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Radiostukje over Poedertoren ,interview ,uitleg idealen om 13U Structuur

Julie_Uranie
Berlaar
Belgie

Jarig op 14-5

89 berichten
sinds 5-3-2008
Kom ik net van school zegt mijn mama dat ge op de radio zijt geweest :-P
Al een geluk dak het dus nu is kan horen :-P
voila heb het gehoord, echt super!
Ben écht mega blij dat ik jou en de PT ook heb gevonden want zou niet weten hoe ik Uranie met haar trailerprobleem had moeten aanpakken anders.
Nu kan ik eindelijk nog eens wat fatsoendelijks bijleren :)
Volg datum > Datum: maandag 7 april 2008, 17:507-4-08 17:50 Nr:121279
Volg auteur > Van: Julie_Uranie Opwaarderen Re:121246
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Froukje, 5 mei 1985 - 7 april 2008 Structuur

Julie_Uranie
Berlaar
Belgie

Jarig op 14-5

89 berichten
sinds 5-3-2008
Els Kleverlaan schreef op maandag 7 april 2008, 15:55:

> Froukje is niet meer. Vanmiddag is de veearts geweest om haar
> in te laten slapen.
>

>
> We zullen haar onwijs missen,
>
> Els.

mijn deelneming en veel sterkte de komende dagen, weken, ...

Julie
Volg datum > Datum: maandag 7 april 2008, 22:337-4-08 22:33 Nr:121335
Volg auteur > Van: Julie_Uranie Opwaarderen Re:121329
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Radiostukje over Poedertoren ,interview ,uitleg idealen om 13U Structuur

Julie_Uranie
Berlaar
Belgie

Jarig op 14-5

89 berichten
sinds 5-3-2008
Koen Theys schreef op maandag 7 april 2008, 22:18:

> Koen Theys schreef op maandag 7 april 2008, 22:15:
>
>> eddy DRUPPEL schreef op maandag 7 april 2008, 22:02:

> die reden.
> Je hebt wel zeggenschap in de aankondiging!
>
> Koen

Toen ik in het 5de leerjaar zat ben ik op Radio 2 geweest, ik ben dan ook geintervieuwd geweest maar zelf heb ik niet mee kunnen beslissen wat wel of niet werd uitgezonden, heb het ook maar pas gehoord toen het op de radio kwam. Oke ik was dan misschien nog jong(er) (ben nu ook nog maar bijna 17) maar er is zowel aan mij als aan mijn ouders ofzo niets gevraagt of alles wel oke was ;-)
Dus denk niet dat je als gewone burger ofzo mee in spraak krijgt in dereglijke dingen (moest je nu een BV ofzo zijn dan waarschijnlijk wel?)
Volg datum > Datum: dinsdag 8 april 2008, 19:328-4-08 19:32 Nr:121484
Volg auteur > Van: Julie_Uranie Opwaarderen Re:121479
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Paddock paradise? Structuur

Julie_Uranie
Berlaar
Belgie

Jarig op 14-5

89 berichten
sinds 5-3-2008
eddy DRUPPEL schreef op dinsdag 8 april 2008, 19:21:

> Arabesk schreef op dinsdag 8 april 2008, 19:18:
>
>> Wij zijn bezig met een andere plek voor onze paarden. We staan

> en nu 20paarden en das meer dan genoeg in de winter ! Er komen
> verharde paddocks van 11 OP 8M voor in de echt barre
> weersomstandigheden om weides te sparen maar daar staan ze dan
> maar met twee of drie tegelijkertijd op !Ruimte geeft rust !

Wij hebben deze winter onze paddock bij de paardjes vergroot (25x25+10x15) zodat we ze bij slecht weer op de paddock kunnen houden zodat ze niet de hele weide kapot lopen en Uranie minder kans heeft op mok (vorig jaar heeft ze dit gehad en daarom heb ik haar deze winter bij mensen gestald gehad omdat de paddock er toen nog niet was) Onze shetjes staan normaal gezien de hele winter op de paddock (dit houd in dat ze in hun stalletje kunnen wanneer ze willen, ze voor de stal nog een betonnetje hebben en dan nog een paddock van pakweg 7-15 ofzo (ben niet bepaald goed in schatten)) natuurlijk worden de shetties dan ook nog wel geregeld in het kippenhok gezet om te grazen en als de weide droog is mogen ze daar ook op.
Dit gaat eigenlijk redelijk goed, alleen beginnen de shetties zich na een tijdje te vervelen maar die tip van die wilgentakken doet wonderen :)
Volg datum > Datum: woensdag 9 april 2008, 19:329-4-08 19:32 Nr:121617
Volg auteur > Van: Julie_Uranie Opwaarderen
Volg onderwerp > Onderwerp: 'aanvallen' Structuur

Julie_Uranie
Berlaar
Belgie

Jarig op 14-5

89 berichten
sinds 5-3-2008
De shetties hadden de hele dag op de weide gestaan, had ze vlak voor het avondeten binnen gezet en eten gegeven maar was de elektriciteit nog vergeten opzetten. Ik ga dus dernet nog even langs de shetties, vraag aan allemaal nog eens pootje (wilde beetje VD gaan doen dus begon al met pootje voor) Ik pak Luna haar staart eens vast (dat heeft ze niet altijd even graag en wandelde weg) ik hield mij weer even met Wally bezig en ging nadien nog eens naar Luna. Opeens komt ze dus op mij afgelopen, stijgert en bijt (recht in mijn duim en het bloed een beetje) Nu weet ik wel dat Luna een shet is met een eigen karaktertje, vals is ze niet maar soms durft ze wel zo eens uitvallen. Dat is nu de 2de keer dat ze dit bij mij doet (vorig jaar ook al eens) De eerste keer dat ik zag dat ze uitviel naar iemand was vorige winter, een meisje dat ik ken kwam eens langs en we gingen de shetjes wat laten springen, ik geef Luna even aan dat meisje zodat ik eens foto's zou kunnen trekken enja ...
Waarom ze dat doet is voor mij een raadsel, wat ik er tegen moet doen eveneens. Ik heb met haar een join up gedaan maar doordat de andere shetties er dus ook nog bij inde paddock stonden lukte dat niet altijd even goed (Wally geen probleem die blijft gewoon staan maar Amber durft soms wel eens mee te lopen)
maw hoe ik haar op haar plaats moet zetten na zoiets weet ik dus niet echt.
iemand tips hoe ik dit gedrag het beste aanpak?
volgens mij is het gewoon puur te weinig respect voor mij, toen ik haar onlangs aan het touw nam probeerde ze ook altijd voorop te lopen,dit heb ik dan kunnen oplossen en als ik nu met 2 tegelijk naar het kippenhok gaan blijven ze allebij achter mij.
Volg datum > Datum: woensdag 9 april 2008, 20:119-4-08 20:11 Nr:121623
Volg auteur > Van: Julie_Uranie Opwaarderen Re:121621
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Froukje, 5 mei 1985 - 7 april 2008 Structuur

Julie_Uranie
Berlaar
Belgie

Jarig op 14-5

89 berichten
sinds 5-3-2008
marianne laenen schreef op woensdag 9 april 2008, 20:00:

> eddy DRUPPEL schreef op woensdag 9 april 2008, 19:38:
>
>>
>> Woeffie toch wel hoor !enfin bij mij dan toch .Maar een
>> kameraad verliezen na 20 jaar !!Allen spenderen mensen
>> waarschijnlijk meer tijd met hun honden dan met hun paarden
>> !Behalve dan (als het goed is toch) hier dan !!
>

Wij hebben op 2december onze labrador moeten laten inslapen, dat deed echt niet goed. Denk er nu nog iedere dag aan maar het was het beste voor haar, in de herfstvakantie was ze plotseling ziek geworden en moest altijd regurgiteren. Ze bleek myasthenia gravis te hebben, een spierziekte en na 5 weken zat ze er helemaal onder door. Al haar spieren waren bijna weg, ze kon amper nog staan, was heel hard vermagert, ... nja dan heb ik al wenend onze dierenarts gebeld die haar dan is komen inslapen terwijl we met ons allen rond haar mand zaten te wenen. maw dat was hier een zeer emotioneel gedoe (en dat vlak voor de kerstexames)
nuja denk dat het bij elk dier waar je dagelijks mee bezig bent, veel mee in contact komt, ... wel pijnlijk is om afscheid te nemen maarja soms kan je natuurlijk gewoon niet anders.
Je leest nu alle berichten van "Julie_Uranie"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
89 berichten
Pagina 2½ van 6
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact