InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
68 berichten
Pagina 2½ van 5
Je leest nu alle berichten van "Daan Natuurlijk"
Volg datum > Datum: donderdag 27 maart 2008, 22:3927-3-08 22:39 Nr:119796
Volg auteur > Van: Daan Natuurlijk Opwaarderen Re:119795
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Triest.... Structuur

Daan Natuurlijk
Amsterdam
Nederland

Jarig op 14-6

68 berichten
sinds 12-9-2007
amar schreef op donderdag 27 maart 2008, 22:32:

> Elzaliene Proost schreef op woensdag 26 maart 2008, 17:03:
>
>> < Gratis af te halen KWPN ruin (iroko x freestyle x

>> Vooral dat “aangezien hij me wat in de weg staat”
>> Ach ja....
>
> hoe kunnen mensen toch zo in elkaar zitten? Gevoelloze wezens!

zou 't deze nepperd kunnen zijn? een nietsvermoedende dame krijgt al de hele dag mensen op de stoep die een zeker overbodig paard komen ophalen. wordt ook melding gemaakt van nimmerdor verderop in het topic:
http://www.bokt.nl/forums/viewtopic.php?f=192&t=918101
Volg datum > Datum: woensdag 2 april 2008, 22:462-4-08 22:46 Nr:120625
Volg auteur > Van: Daan Natuurlijk Opwaarderen Re:120555
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Was belgie Nederland, ik maak er de Lage Landen van Structuur

Daan Natuurlijk
Amsterdam
Nederland

Jarig op 14-6

68 berichten
sinds 12-9-2007
trea hoex schreef op woensdag 2 april 2008, 10:20:

> Klikokost is het. Kunnen jullie niet gewoon gaan chatten of zo?
> Daar zijn genoeg sites voor.

Weet niet of (fervent) meelezers hier ook iets over mogen zeggen, maar ik geniet juist enorm van zo'n dialectisch intermezzo! Ik heb er gisteravond zelfs hardop uit voorgelezen aan de eettafel. Hilariteit alom.
Sindsdien wacht ik smachtend op de eerstvolgende gelegenheid om uit volle borst te kunnen zeggen: "moakt dadde weg zaat of get maanen sloef tegen eu moale!" - en iets zegt me dat ik dan prima begrepen zal worden ;-)

Groetjes,
Daan - Groningse Amsterdammer.
Volg datum > Datum: vrijdag 4 april 2008, 11:174-4-08 11:17 Nr:120816
Volg auteur > Van: Daan Natuurlijk Opwaarderen Re:120636
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Was belgie Nederland, ik maak er de Lage Landen van Structuur

Daan Natuurlijk
Amsterdam
Nederland

Jarig op 14-6

68 berichten
sinds 12-9-2007
Herman schreef op woensdag 2 april 2008, 23:36:

> Eiy Daaneke,
>
> Da vinde 'k ik na ne kèr tof en sympatiek sé.

> Groetekes, oftewel ... dadaa !
>
> ______
> Herman - Blaawbergse blauwbloes van Turnowt

You had me at 'eiy', Herman ;-)

Ach, had ik nou toch maar iets van het Grunnings onthouden, dan was deze thread pas echt tot Babylonische hoogten gestegen.
Fijn om te lezen dat mijn rooie mustang alweer 'n vriendin erbij heeft!!
Ik ga 't over twee weekjes eindelijk weer es met eigen ogen aanschouwen, want ik ben erbij tijdens het demoweekend.

Groetekes :)
Volg datum > Datum: zondag 6 april 2008, 13:136-4-08 13:13 Nr:121077
Volg auteur > Van: Daan Natuurlijk Opwaarderen Re:120979
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: nieuwe website 'hoefnietnatuurlijk.nl' Structuur

Daan Natuurlijk
Amsterdam
Nederland

Jarig op 14-6

68 berichten
sinds 12-9-2007
Herman schreef op zaterdag 5 april 2008, 22:58:

> Arno8 schreef op zaterdag 5 april 2008, 22:38:
>>
>> Als hoefsmid is het niet fijn als jouw naam naast het woord
>
> Jawél !!!
> Tjerk Meijer - Don Quichote , vechtend tégen blotepotepaarden
> Tjerk Meijer - Tjerk Meijer - Tjerk Meijer.
> _______
> Herman

Poeh, dit gaat ver hoor, wat jullie doen..

Zou je niet liever willen dat aanhangers van het natuurlijk bekappen bekend staan als intelligente types die alleen pleiten voor de goede zaak met volwassen, steekhoudende argumenten en onweerlegbaar bewijs?

Ik wel.

Je vraagt een gedragsverandering van mensen. De beste manier om dat te doen is de tradi's telkens opnieuw uitleggen waarom die verandering nodig is. Niet om te gaan zitten pruilen als je tegengas krijgt. Ik zeg niet dat dat elke keer leuk is, maar het gaat om het behalen van het einddoel nietwaar.

(En nou niet aankomen met 'ja maar hullie doen het ook' he...)
Volg datum > Datum: maandag 7 april 2008, 11:297-4-08 11:29 Nr:121203
Volg auteur > Van: Daan Natuurlijk Opwaarderen Re:121180
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: nieuwe website 'hoefnietnatuurlijk.nl' Structuur

Daan Natuurlijk
Amsterdam
Nederland

Jarig op 14-6

68 berichten
sinds 12-9-2007
Herman schreef op maandag 7 april 2008, 0:53:

> Daan Natuurlijk schreef op zondag 6 april 2008, 13:13:
>>
>> Zou je niet liever willen dat aanhangers van het natuurlijk
>> bekappen bekend staan als intelligente types die alleen pleiten
>> voor de goede zaak met volwassen, steekhoudende argumenten en
>> onweerlegbaar bewijs?

> Daan,
>
> Ik hoop dat je ook het vervolg van dit topic gelezen hebt.

Elke letter!

> Helaas, Chris heeft
> geluisterd naar exact dezefde mensen die Papillon uiteindelijk
> de dood hebben ingejaagd. Hij heeft zijn paard terug laten
> behandelen met een rechtstreekse injectie van cortisone in de
> linker voorhoef + orthopedisch beslag ...!!!

Ik kan me goed voorstellen hoe enorm frustrerend dat is, en hoeveel emoties en herinneringen daarbij komen kijken.. Echt, daar wil ik in de verste verte geen afbreuk aan doen. Ik wil juist een suggestie doen om te zorgen dat je dat bereikt wat je zo verschrikkelijk graag wilt bereiken.

> Mensen als Tjerk voeden dit soort waanzin uit eigenbelang -
> begrijp - financiëel belang, ten koste van mijn - en als je
> niet oplet ook Uw paard.
> Daarom ageer ik behoorlijk heftig. Dit soort waanzin móet
> stoppen.

Daar ben ik het van harte mee eens, laten we dat voorop stellen. We zijn het alleen niet eens over de manier waarop het doel bereikt kan worden. Ik denk dat je met elke post waarin je ervoor kiest om niet met uitleg en argumenten te komen maar met reacties zoals die hiervoor, je het doel eerder schaadt dan helpt.

Niet verder vertellen: als ik écht heel graag m'n werk wil ontwijken en er valt niets meer te lezen op PN & HN, wijk ik nog wel eens uit naar Bokt. Ik zie daar met lede ogen aan dat zelfs meisjes van hooguit 16 jaar zeggen: "die HN zijn zo kinderachtig en maken je meteen uit voor dierenbeul als je het anders doet" enz enz. Meisjes van 16 die 'ons' kinderachtig vinden!

Weinig kans dat die ooit nog geïnteresseerd raken voor natuurlijk bekappen hoor! En dat terwijl ik ervan overtuigd ben dat ook die hypertradi meisjes met outfits die matchen met de bandages en de dekjes van hun paard - en dat zijn de meesten, dus die wil je bereiken - overtuigd hadden kunnen worden, als je maar zou kiezen voor de juiste benadering.

Als je je paard iets wilt leren en het lukt niet, scheld je 'm toch ook niet van je erf af? Je legt het uit, keer op keer, net zolang totdat het kwartje valt. Toch? Je neemt het 'm (haar in jouw en mijn geval) niet kwalijk dat daar tijd voor nodig is. En als je slim bent, maak je het leren léuk, zodat je je paard pas echt enthousiast krijgt. Mensen hebben mijns inziens dezelfde behoeften.

Zoh hehe, dat is eruit. Laat ik nou toch maar es aan 't werk gaan ;-)
Volg datum > Datum: maandag 7 april 2008, 13:287-4-08 13:28 Nr:121222
Volg auteur > Van: Daan Natuurlijk Opwaarderen Re:121210
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: nieuwe website 'hoefnietnatuurlijk.nl' Structuur

Daan Natuurlijk
Amsterdam
Nederland

Jarig op 14-6

68 berichten
sinds 12-9-2007
Herman schreef op maandag 7 april 2008, 12:21:

> Meisjes van 16 zijn puberende tieners die álles en iédereen
> stom en kinderachtig vinden, behalve 'Tokio Hotel' :-M
> En ik kan't weten, ik heb een puberende dochter van (bijna) 16.
> ;-)

Kijk, daarin kan ik je niet anders dan gelijk geven want ik heb geen kind van 16. Ik weet niet eens wat Tokio Hotel is ;-)
Maar ik bedoelde die meisjes van 16 als ondergrens he, de oudere forumleden op de 'mainstream' sites zeggen hetzelfde. Het begínt al bij 16.

>> Als je je paard iets wilt leren en het lukt niet, scheld je 'm
>> toch ook niet van je erf af? Je legt het uit, keer op keer, net
>> zolang totdat het kwartje valt. Toch? Je neemt het 'm (haar in

> Er is namelijk een wereld van verschil tussen een paard en een
> mens.
> Mensen leven in het heden, verleden én de toekomst. Mensen
> kunnen plannen, redeneren, discussiëren, én ook manipuleren.

Natuurlijk zijn er ook verschillen, zeker. Maar specifiek bij leerprocessen zie ik bij mens en dier opvallende overeenkomsten. Overeenkomsten waar je gebruik van kunt maken, zoals hierboven omschreven.

Je kunt er inderdaad ook vanuit gaan dat de mens onherroepelijk wordt geremd door eigenbelang, en manipulatie door diens omgeving. Maar als dat je uitgangspunt is, heeft het al haast geen zin om nog te proberen de ander te overtuigen, toch?

Feit is dat men wél nieuwsgierig is en veel mensen wél het beste voor hebben met hun paarden. Anders kwamen ze niet af en toe hier op de site kijken. Alleen worden ze dan geconfronteerd met de moeilijke boodschap dat het niet alleen 'ijzers eraf' is, maar een totaalplaatje van weidegang tot voer. Zo'n genuanceerde, complexe boodschap valt zwaar, in dit tijdperk van zwart-wit denken! Dat kost ff wat tijd.

Maar: als je die oorspronkelijke nieuwgierigheid en goede wil combineert met de info hier op de site plus het aanstekelijke enthousiasme van mensen zoals jij, moet het haast wel goed komen!! Afijn, we hebben 't er nog wel eens over onder 't genot van een glaasje jenever, zeer binnenkort :)

daan.
Volg datum > Datum: maandag 7 april 2008, 15:027-4-08 15:02 Nr:121233
Volg auteur > Van: Daan Natuurlijk Opwaarderen Re:121228
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: nieuwe website 'hoefnietnatuurlijk.nl' Structuur

Daan Natuurlijk
Amsterdam
Nederland

Jarig op 14-6

68 berichten
sinds 12-9-2007
Herman schreef op maandag 7 april 2008, 13:47:

> F.Y.I.
> Tokio Hotel is een Duitse pop/rockband bestaande uit 4
> puberende tieners.

(Off topic: tx! Weer wat geleerd. Ik heb meteen maar even geluisterd naar Tokio Hotel, op het onvolprezen last.fm. Denk niet dat ik fan word.. Begrijp niets van dat emo-genre..)
Volg datum > Datum: maandag 7 april 2008, 15:357-4-08 15:35 Nr:121244
Volg auteur > Van: Daan Natuurlijk Opwaarderen Re:121235
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Radiostukje over Poedertoren ,interview ,uitleg idealen om 13U Structuur

Daan Natuurlijk
Amsterdam
Nederland

Jarig op 14-6

68 berichten
sinds 12-9-2007
Herman schreef op maandag 7 april 2008, 15:06:

>>>>>> eddy DRUPPEL schreef op maandag 7 april 2008, 11:42:
>>>>>>
>>>>>>> Vanf 13U15 ON LINE BELUISTERBAAR
>>>>>>>
>>>>>>> http://www.radio1.be/
>>>>>>>

> Probeeer deze link eens.
> http://internetradio.vrt.be/radiospeler/v2_prod/wmp.html?qsbrand
> =11&qsODfile=/media/audio/stor/11_11stor

Hee wat goed! De Poedertoren wordt wereldberoemd!! Mooi verteld, Eddy!
Volg datum > Datum: maandag 7 april 2008, 22:537-4-08 22:53 Nr:121341
Volg auteur > Van: Daan Natuurlijk Opwaarderen Re:121339
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Paardrijden Structuur

Daan Natuurlijk
Amsterdam
Nederland

Jarig op 14-6

68 berichten
sinds 12-9-2007
Sieta schreef op maandag 7 april 2008, 22:42:

> Herman schreef op maandag 7 april 2008, 22:14:
>
>> Sieta schreef op maandag 7 april 2008, 21:57:

> trailertraining besteed met heel veel geduld. Dus wat dat
> betreft valt het ook wel weer mee. Heb de nare eigenschap om
> zwakke punten te vergroten, van mezelf maar kennelijk ook van
> haar.

Hee Franca, ik las eerder vandaag dat je een nieuwe plek voor je pony hebt gevonden, dus misschien is dit wat te laat, maar heb je deze advertentie ook gezien:
http://link.marktplaats.nl/153551566
Klonk wel ideaal. Altijd buiten, met bak, in 't waterland ergens. Ook niet naast de deur voor jou, maar geen half uur rijden denk ik.
Volg datum > Datum: maandag 7 april 2008, 22:597-4-08 22:59 Nr:121343
Volg auteur > Van: Daan Natuurlijk Opwaarderen Re:121342
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Paardrijden Structuur

Daan Natuurlijk
Amsterdam
Nederland

Jarig op 14-6

68 berichten
sinds 12-9-2007
Sieta schreef op maandag 7 april 2008, 22:57:

> Daan Natuurlijk schreef op maandag 7 april 2008, 22:53:

>> Hee Franca, ik las eerder vandaag dat je een nieuwe plek voor
>> je pony hebt gevonden, dus misschien is dit wat te laat, maar
>> heb je deze advertentie ook gezien:
>> http://link.marktplaats.nl/153551566
>> Klonk wel ideaal. Altijd buiten, met bak, in 't waterland
>> ergens. Ook niet naast de deur voor jou, maar geen half uur
>> rijden denk ik.
>
> Die had ik al gevonden ja, dank jewel :-) !

Ok! Fijn dat je 'n goeie plek hebt gevonden.
Je leest nu alle berichten van "Daan Natuurlijk"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
68 berichten
Pagina 2½ van 5
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact