marjolijn schreef op woensdag 23 januari 2008, 16:09:
> Esther schreef op woensdag 23 januari 2008, 13:58:
>> Mocht er iemand betrouwbare informatie hebben over Cushing bij
>> jonge paarden hebben houd ik me aanbevolen. Het schijnt zelden

> genoeg tegenkomt.
>
> Sterkte hoor, het lijkt inderdaad wel of ze jullie uitkiezen.
> Slimme paarden.
Ja, ik vraag me nog altijd af wat ik met Or gedaan zou hebben, als ze zoals eerst het plan was bij ons terecht gekomen zou zijn.
Ik ben bang dat ik haar achtermekaar had terug gebracht.
Het verhaal mag eigenlijk best eens verteld worden .
Ik was op zoek naar een opvangpaard voor de pleegkinderen die bij mijn ouders wonen. Via Esther kwam ik bij de huidige eigenaars terecht, die van oude Or in ruil voor goed onderdak wel afstand wilden doen. Tot het moment dat iemand anders geld bood voor haar.
Ik heb er toen vanaf gezien,( ik vond het oplichters) omdat er honderden of duizenden opvangpaarden zijn, maar Esther heeft haar toen zelf gekocht. Niet omdat ze een paard erbij wilde, maar gewoon gekocht. Ondanks de prijs , was niet veel dat niet, maar het ging mij om het principe, want toen was al duidelijk dat ze niet gezond was. Maar volgens mij kocht ze haar juist omdat ze ziek was en het paard een beter leven wilde geven.Als je dan weet wat het uiteindelijk allemaal gekost heeft en wanneer je het dan eigenlijk alleen maar hebt over hoe fijn ze het haar laatste jaar gehad heeft en hoe goed ze oma-de over de kleintjes, neem ik daar diep mijn petje voor af.
Als iedereen zo was, waren er geen ongelukkige dieren. Oorlogen misschien wel, maar geen ongelukkige dieren

Piet