De inloopstal voor de paardjes is klaar! Sinds twee weken maken ze er nu dankbaar gebruik van. Vooral onze kleine pony Happy is helemaal Happy met zijn huis en is er vaak te vinden. We hebben de inloopstal in een hoek van de schuur gemaakt. Met betonblokken hebben we muren gemetseld, tot aan het dak. De oude zijmuur hebben we opgemetseld en er luikjes in geplaatst. De binnenkant is gestukadoord, en de vloer bestaat uit betonklinkers. Er zijn dakspanten weggehaald, en de constructie is aangepast met o.a. nieuwe dikkere spanten.
In de inloopstal staat een waterbak met vlotter, en hangen hooinetten laag aan de muur. In een hoek heb ik een strobed neergelegd, zodat ze wat kunnen knabbelen. Vanuit de inloopstal hebben we een klinkerpad gemaakt naar de wei zodat ze zelf in en uit kunnen lopen. En het scheelt een heleboel vijlwerk, want de hoeven slijten hierdoor aanzienlijk.
Ze bezoeken de inloopstal meerdere keren per dag. Vooral onze kleine Happy is hier vaak in zijn eentje in te vinden. De andere twee, Amon en Iwan, komen alleen met zijn tweetjes de stal bezoeken en gaan ook weer vrij snel de wei op nadat ze hebben gegeten en gedronken. Het is een heel karwei geweest, maar ik ben blij dat ik op tijd paardnatuurlijk ben tegengekomen, anders had er een rij paardenstallen gestaan

. Tussentijds is onze internetverbinding komen te vervallen maar nu is hij er weer, en kan ik eindelijk de inloopstal laten zien. De foto's hiervan staan in mijn fotoalbum.
Groetjes Jolanda