Piet schreef op donderdag 7 juni 2007, 19:19:
>
> Ik heb iemand gevonden, niet omdat ik geloof dat Don
> niet geweldig happy is in de wei, maar meer omdat zij
> niet verder wilde in een manege en hier op PN een
> advertentie gezet had.
> Toevallig wonen we heel dicht bij elkaar.
> Het is best een leerschool voor haar,
> Hoe nu verder?
Mooi Piet, je hebt geluk gehad (1 van de drie mogelijkheden, ha ha). Omdat het zowel voor eigenaars en bijrijders moeilijk is, om elkaar te vinden, want iedereen heeft eigen speciale wensen, zou je als trainer hierbij kunnen helpen en tevens lessen kunnen gaan geven.
Je zou op je website en hier bij advertenties kunnen zeggen dat als iemand een verzorger of bijrijder voor zijn paard zoekt, jij waarschijnlijk wel een leerling van je weet die dat graag doet en kan. Als het klikt dan krijgt hij ook lessen met zijn verzorgpaard van jou. Je vraagt de eigenaar dan om een advertentie op te stellen voor op je website. Een trainer trekt vanzelf mensen aan die bij hem passen en dat zijn precies de geschikte bijrijders voor bij die advertentie.
Zo kunnen mensen bij elkaar komen, jij kunt les geven en hopenlijk worden dat net zo Yes! als bij Don. Zo hoeft een jong iemand niet naar een flut manege en heeft een paard een jarenlange leuke bijrijder. Zo zou leren moeten zijn.
Groetjes, Michiel