Spirithorses schreef op zaterdag 17 maart 2007, 11:21:
> Ans Jondral schreef :
>
>> En dat liet die staleigenaar zich

> e l e m a a l over ! Hou het gewoon effe allemaal in gedachten,
> straks kun jij het weer zo doen als je het zelf wilt.
>
> Groet, Pien, (die nu echt moet gaan werken).
O, je mag er gerust over zeuren hoor. T'is niet mijn stal. Ik weet best dat er daar (en op andere pensionstallen) een hele boel verbeterd kan worden, om met het voer al maar te beginnen.
Ik heb ook overwogen om Pête daar weg te halen toen ze zo mager werd en bleek dat onbeperkt ruwvoer niet mogelijk was. Maar uiteindelijk niet gedaan, omdat ze niet genoeg wintervacht had om 24/24 buiten te lopen en mijn eigen wei een blubberzooi was.
En ik houd het echt wel in de gaten hoor, paard moet buiten en veel hooi, anders ga ik zeuren.

Grappig dat je dat zegt van dat houtknagen. Zowel Tempête als Charly (die beiden van die stal komen) waren vroeger (nu soms nog) houtknagers. Die hebben zelf eens een plank van een halve meter breed van mijn (toen nog nieuwe) houten stal helemaal doorgeknaagd. En een boomgaard waar ze een tijdje in gelopen hebben, was er na een bezoekje van die twee zo slecht aan toe, dat verschillende bomen (waaroner een prachtige oude kriekenboom) gekapt moesten worden. Die bomen waren zo hard afgeknaagd dat ze dood gingen.
Ans