Wil schreef op maandag 31 juli 2006, 13:02:
> Hallo Isabel.... ik zit NU naar beide foto's te kijken en
> probeer te zien wat jij schrijft.
> De scheefheid. Zie jij dat omdat de straal niet helemaal zuiver

>
> Structuren in een Nederlands woord. Jij bedoeld waarschijnlijk
> de lamellen?
>
Met structuren bedoel ik inderdaad alles wat binnenin de hoef zit, zoals Egon zegt. Als de een niet sterk genoeg is, neemt de ander een deel van die functie over, wat natuurlijk weer ten koste gaat van, enz. Van belang is dus dat ze allemaal hun eigen taak doen, daar sterk genoeg voor zijn, dat het geheel in balans is.
Met de scheefheid op de foto's bedoel ik de hele hoef, en dat is te zien in de hoefballen, vnl.
De buitenste helft van de hoef is altijd wat breder dan de binnenste, dat is de bedoeling. Dus dit is een linkerhoef.
Ik zie ook nog een randje hiel, maar dat is met opzet vermoed ik, omdat straalkussen/lateral cartilages nog niet sterk genoeg zijn om de hele lading te dragen.
Je kan erover discussieren of je dat wel naar beneden haalt, en dan misschien snellere genezing hebt, maar dan zal je elke keer als je over stenen gaat schoenen met inlegzolen aan moeten doen.
Isabel