InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
Onderwerp starten18942 onderwerpen
275559 berichten
Pagina 3595½ van 18371
Je leest nu op chronologische volgorde
Volg datum > Datum: vrijdag 7 juli 2006, 7:567-7-06 07:56 Nr:53922
Volg auteur > Van: eddy DRUPPEL Opwaarderen Re:53911
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: bijtend veulentje Structuur
eddy DRUPPEL
Nederland

Jarig op 18-4

10699 berichten
sinds 26-3-2006
Esther schreef op donderdag 6 juli 2006, 23:14:

> eddy DRUPPEL schreef op donderdag 6 juli 2006, 23:02:
>
>> Esther schreef op donderdag 6 juli 2006, 20:34:

> niets met een baby van 7 weken te maken. Dat is mijn punt, en
> de vraag waar het om gaat door de topicstarter.
>
> Esther

Okay :-)
Volg datum > Datum: vrijdag 7 juli 2006, 8:107-7-06 08:10 Nr:53923
Volg auteur > Van: eddy DRUPPEL Opwaarderen Re:53919
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: bijtend veulentje Structuur
eddy DRUPPEL
Nederland

Jarig op 18-4

10699 berichten
sinds 26-3-2006
Anna van Rheeden schreef op vrijdag 7 juli 2006, 5:20:

> Esther schreef op donderdag 6 juli 2006, 23:14:
>> Eddy het gaat hier om een veul van 7 weken, het gedrag is
>> logisch, knibbel knabbel knuistje. Een mens is geen

> is dat een tikje op de neus, meteen na de beet, al snel
> begrepen wordt. En Esther wat doe je dan bij uithalen met een
> achterbeen?
> gr anna

Esther heeft gelijk als ze zegt dat je een onderscheid moet maken tussen de echte kleine mannetjes die komen nibbelen en de jongelingen, adolescenten die je al een stevige knauw kunnen geven en waardat het meestal is om eens te kijken hoever ze kunnen gaan . Die jonge veulentjes sabbelen en nibbelen aan zowat alles dus ook aan jou, Jij hebt inderdaad ook gelijk als je zegt dat ze moeten leren onderscheid maken tussen ons en hen , het tikken op de neus heeft als effekt bij de oudere veulens dat ze hun hoofd bliksemsnel terugtrekken en jij in het ijle begint te tikken en dan begint het spelletje onieuw natuurlijk. Zo train ik op dit ogenblik een 4 jarige Arab hengst die dit spelletje tot in de perfektie kent tot op de mm trekt hij zich terug als hij net zijn eigenaar een knauw heeft gegeven en die klap komt veel te laat dus de picadero in met de jongeman en grondwerk ermee met opengeperde mond liet hij me al weten wat ik te verwachten had , heb een paar keer héél snel moeten zijn !!!toen kwam de uitbarsting ; wat ik had verwacht , oren plat ,dreigen, beetje chargeren wel stoppen op tijd (je kon het hem zien denken gewoon) . Hij kreeg me niet te pakken e ik schreeuwde niet en sloeg ook niet. Bijtgedrag betekende op redelijk snel tempo "back up" waarna ik me omdraaide en demonstratief van hem wegwandelde. Dan stond hij zichzelf zo op te fokken van pure frustratie TOTDAT hij de eenvoudige regeltjes door had . NIET bijten was spelletjes doen, appeltje krijgen , leker rondrennen . WEL bijten was aan het lead rope , back up en genegeerd worden , en zijn plaats als eerste aan mij afstaan (achteruit moeten en dan tegenstander die zich gewoon omdraaid en je zijn achterste laat zien HEEL vervelend voor een jonge hengst) Heeft 20min geduurt ,1 appeltje en 1 wortel that's it .. O ja en een paar l zweet langs beide kanten .
Volg datum > Datum: vrijdag 7 juli 2006, 8:147-7-06 08:14 Nr:53924
Volg auteur > Van: Gerda9 Opwaarderen
Volg onderwerp > Onderwerp: Halthouden wordt steeds moeilijker. Structuur
Gerda9
Nederland


24 berichten
sinds 29-6-2006
Ik ben nu sinds een week bezig om met een halster te rijden en vorige week de eerste keer ging dat nog perfect maar vandaag ging ik weer rijden en merkte ik al snel dat halthouden er niet meer bij was. Ik probeer met mijn zit halst te houden en als die niet luistert heel ligt even aan de teugels te vragen maar hij loopt gewoon door en reageert helemal niet meer terwijl die dat eerst perfect deed.
Volg datum > Datum: vrijdag 7 juli 2006, 8:557-7-06 08:55 Nr:53925
Volg auteur > Van: Monique Meijer Opwaarderen Re:53920
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Zonnebrand Structuur
Monique Meijer
Op Haaid
Duitsland

Jarig op 22-5

3218 berichten
sinds 3-6-2005
Anna van Rheeden schreef op vrijdag 7 juli 2006, 5:31:

> eddy DRUPPEL schreef op donderdag 6 juli 2006, 18:10:
>
>> Isabel van der Made schreef op donderdag 6 juli 2006, 16:52:

>> bevorderen het bakken braden van het neusje :-)
>
> Geen bak- en braadolie maar gewoon SUNBLOCK! Helpt uitstekend,
> zelfs in de tropen. Greetz anna

Hallo,
Een kennis van mij heeft aan het halster van zijn paard een lapje bevestigd wat net over de neus viel, een zelfgemaakte neuszonneklep tegen de zon. Zijn merrie had een witte neus en ook altijd erg last van zonnebrand; de vellen hingen er altijd bij.
Monique
Je leest nu op chronologische volgorde
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
Onderwerp starten18942 onderwerpen
275559 berichten
Pagina 3595½ van 18371
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact