e m kraak schreef op donderdag 29 juni 2006, 0:34:
> Beste Michiel, bedankt! Scheelt me een massa denk- en tiepwerk
> (dat ik nu met een gerust hart van mijn HD wis).
>

> Groeten, Egon
> We cannot solve problems with the same thinking that created
> them. -
> Einstein
Yes !
Mooi verwoord Egon...en ook mijn gedachte.
Alleen met de stalpaarden en ijzerloos zijn we het niet echt eens maar dat wist je al denk ik :)
Ik was maar heel voorzichtig begonnen met de vraag zoals ik hem stelde...de voorwaarde van het bekappen.
Ik wilde er eigenlijk niet over beginnen want dan weet ik bij voorbaat wel weer wat de gevolgen zijn..., dan heet je kortzichtig te zijn....niet verder kunnen kijken dan je eigen keuken enzo....maar dat was eigenlijk dom....want het is wel zoals je hierboven beschrijft!
Blij dak toch niet als enige zo vreemd aankeek tegen de eerste randvoorwaarde om lid te worden van deze club , zoals die hier gezet werden.
Tenzij je het werkelijk niet aankan of durft, dan zal je een ander moeten vragen, maar dan wel met een grote regelmaat (paard en omstandigheden afhankelijk).
De probleemgevallen blijven natuurlijk altijd voor de profs....want daar begonnen we niet aan , zo is ons geleerd :)
Wie die profs dan zijn, waar ze de opleiding zouden moeten volgen, wie bepaalt of een bekapper goed of slecht is....lijkt mij een hele lastige en niet door slechts een paar man te beoordelen.
Ik vraag me werkelijk af hoe men dat aan gaat pakken, maar ook of dat wel een doel moet wezen.
Ik vraag me dan ook in hoofdzaak af met welk doel dit nu eigenlijk wordt opgericht ?
Om de hele boel te overkoepelen met een organisatie zodat je wat sterker staat als bijv. de gedachtegang uit Duitsland ook overslaat naar ons landje , lijkt het me zeker wel nut hebben.
We weten allemaal hoe gek een minister , zoals veerman , ook hier in Olland kan reageren zodra er een beroepsmatige (=geld) groep gaat reageren , omdat hun boterham anders in gevaar komt.
Om wat bekappers van een sterretje te voorzien lijkt het me nutteloos.
Dat hebben we al gehad en ook gezien wat daar het resultaat van was.
Beroepsmatig er mee bezig zijn...met bekappen in het algemeen dan ...niet eens echt NB maar beroepsmatig....
Zo zal de club niet echt groot worden en bereik je denk ik niet wat je werkelijk zou kunnen bereiken voor de echte NBers die dit al dan niet betaald met hart en ziel doen!
Maar nogmaals...ik weet niet of dat wel een doel is van deze club.
IK krijg er een heleboel vragen en gedachtes bij...maar zal maar stoppen.
Nick